«Діти Дюни» Френк Герберт

«Діти Дюни» Френк Герберт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
494 переглядів
494 переглядів

Про книгу «Діти Дюни» Френка Герберта

Неймовірні подорожі в величезних паралельних світах, військові баталії за багатства і свободу, підлі змови та інтриги за спинами добросердечних королів – все це ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «Діти Дюни» Френка Герберта українською мовою.

Період правління Пола Атріда закінчується. Прийшов час і йому покинуть престол. Замість нього трон повинні зайняти Лето та Ганіма. Саме вони – майбутнє Арракіса. На них покладають великі надії старі жерці, їм довіряють жителі цього світу.

Герої книги «Діти Дюни» володіють даром передбачення. Вони знають, що відбудеться з їх народом в майбутньому. Юні правителі повинні захистити кордони Арракіса і зберегти пограничні війська. Однак сили надто нерівні. Війська ворогів набагато більші.

Осада країни призводить до економічної кризи. Хитрий противник блокував торгові шляхи. У людей немає їжі і грошей. Вони бунтують, намагаючись змусити своїх правителів зробити хоча б щось.

Однак обурення народу переривають чутки про таємничого Проповідника. Свідки впевнені, що він прийшов сюди з важливою місією і лише йому під силу зупинити кровопролитну війну. Чи вдасться незнайомцю запобігти катастрофі? Чи врятує він численних жителів від загибелі? Чи поверне країні незалежність? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Діти Дюни» Френка Герберта безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діти Дюни» Френка Герберта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *