«Діти капітана Гранта» Жуль Верн

«Діти капітана Гранта» Жуль Верн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
410 переглядів
410 переглядів

Про книгу «Діти капітана Гранта» Жуля Верна

Роман «Діти капітана Гранта» – перша частина відомої пригодницької трилогії «Капітан Немо». Ця книга є класикою морських пригод і мандрівок, містить несподівані сюжетні повороти, з головою занурюючи в динамічні події і дорослих, і дітей. Якщо ви хочете відправитися в авантюрну подорож на яхті «Дункан» разом з відважним капітаном Гленарваном, який вирішив знайти зниклого багато років тому капітана Гранта, радимо читати онлайн цю хвилюючу пригодницьку епопею.

Початок цієї незвичайної історії пов`язаний з несподіваною знахідкою: у шлунку акули було знайдено пляшку із запискою від капітана Гранта, в якій зазначалося, що він живий і його треба шукати десь біля тридцять сьомої паралелі. Проте більшість тексту записки зруйнували море і час.

Капітан Гленарван вирішує допомогти дітям Гранта Мері та Роберту та відправляється на пошуки їхнього батька, нехтуючи надзвичайною небезпекою. З ним, його дружиною Елен, Мері та Робертом й кількома матросами опиняється у команді Жак Паганель – колоритна особа, без якої ця мандрівка була б позбавлена більшості пригод і кумедних випадків.

Автор наповнив книгу «Діти капітана Гранта» неймовірною кількістю пізнавального матеріалу з географії та історії. Взявши в руки цей роман, ви будете зачаровані колоритом Австралії, Нової Зеландії та Патагонії, їхніми природними багатствами, познайомитеся зі звичаями та побутом корінних мешканців, візьмете участь у їхніх ритуалах.

Жуль Верн був не лише талановитим письменником, а й завзятим мандрівником, який не втомлювався досліджувати далекі землі, вивчаючи історичні, природні та суспільні «родзинки» дивовижних країн. Свої знання він вкладав у пригодницькі книги, залучаючи дітей та підлітків до активного пізнання дійсності в яскравій «обгортці» гостросюжетних романів.

Якщо ви хочете відправитися за неймовірними пригодами до загадкової та небезпечної Південної Америки, щоб дослідити маловідомі джунглі, радимо скачати «Діти капітана Гранта» Жуля Верна. Пропонуємо всім бажаючим відвідати нашу електронну бібліотеку, де ви знайдете цей та інші твори цього легендарного письменника у форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діти капітана Гранта» Жуля Верна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *