«Діти кістки й крові» Томі Адеємі (Адейємі)

«Діти кістки й крові» Томі Адеємі (Адейємі)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1541 переглядів
1541 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Діти кістки й крові» Томі Адейємі (анотація)

Більшість сучасних читачів люблять жанр фентезі. Він може перенести своїх поціновувачів до десятків, якщо не сотень, нових світів, що сповнені пригод. Але практично всі ці історії опираються на канони європейського фентезі, яке зародилось ще в Середньовіччі, хоч і досить сильно змінилось до наших днів. А як щодо африканського фентезі, з його колоритом та барвами, що можна зустріти далеко не кожен день? Саме це пропонує Томі Адейємі в книзі «Діти кістки й крові», що стала першою сторінкою в трилогії «Спадок Ор’їші».

Письменник створив справжній світ, який просто неможливо перестати досліджувати. Вся оповідь буде йти про жителів країни Ор’їші, яка жила щасливо та не знала біди. Багато її мешканців володіли магією, що дозволяла лікувати живих та спілкуватись з померлими. Головними кастами в цій країні були Цілителі, Палії, Припливці і Женці. Саме з останніми була тісно пов’язана головна героїня, адже її матір належала до цього клану. Проте після того як король Ор’їші вирішує позбутися всіх магів, країна поринула в пітьму.

Історія просякнута місцевою міфологією, що переплітається з неймовірно динамічним сюжетом, який не дасть нудьгувати своєму читачу ні хвилини. Численні битви, напружені діалоги та колоритні персонажі роблять її ще кращою. Через призму фентезі автор розкриває численні проблеми, що досі є актуальними для країн Африки – расизм, безчинство поліції та безправ’я людей. В купі ці речі роблять книгу не тільки цікавою, а ще й дуже актуальною й вартою уваги.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Діти кістки й крові» Томі Адейємі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діти кістки й крові» Томі Адейємі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *