«Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Діка Кара

«Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Діка Кара

  • Назва: Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер
  • Письменник: Діка Кара
  • Рік: 2021
  • Жанр: Дитячі пригоди
  • ISBN: 9785005565594
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
641 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Дікої Кари (анотація)

Перед вами добра та зворушлива притча про силу батьківської любові, тепло рідної домівки, родинні цінності та непростий вибір. Про ті щирі почуття, що знайомі кожному. Мудре оповідання про справжнє життя та про Вітер Долі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Дікої Кари українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Дікої Кари українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дiтям кульбаб. Про життя, про цінності, які в ньому існують. І звичайно ж, про Вітер» Дікої Кари

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *