«Діва Млинища» Володимир Савович Лис

«Діва Млинища» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6622 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Діва Млинища» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Роман «Діва Млинища» – драматична історія, що простягнулася на кілька поколінь та вийшла далеко за межі нашої держави. Все почалося з невеличкого села Загоряни, а точніше – з куточка Млинищі, що знаходився біля річки Мережки.

Панас Терещук, побачивши у лісі загадкову постать жінки в білому, зрозумів – до нього прийшла Діва Млинища, щоб врятувати від якоїсь біди та кардинально змінити його життя. І дійсно, невдовзі парубок відправився добровольцем воювати з наполеонівською армією, щоб загасити біль від нещасного кохання.

Цілих двадцять п’ять років пройшло перед тим, як Панас зміг повернутися до рідного села переможцем і привезти старовинну мапу Загорян. Сховавши її під стріхою своєї хати, чоловік навіть не здогадувався, як вона через двісті років вплине на життя історика Святослава Чишука. А між цими двома жителями села опинився величезний «шматок» історії, безліч людських доль, які змінювали життя Загорян, усієї країни та цілого всесвіту.

Володимир Савович Лис пише з розмахом, зіштовхуючи кілька епох, ніби випробовуючи історію на міцність. Сюжетна канва книги «Діва Млинища» доповнюється безліччю афоризмів і філософських думок щодо моральних пріоритетів, природи щастя, кохання, боротьби ілюзій з гіркотою реальності, призначення людини.

Книга сповнена символів, що уособлюють єдність українського народу та спільні життєві цінності. Ключовий з них – це мапа невеличкого українського села, привезена з далекого Парижу. Для кількох поколінь цей артефакт став не лише безцінним скарбом минулого, а й символом перемоги та незламності українського духу.

Книга вражає глибокою мудрістю, яку письменник вклав в образи персонажів. Цікаво спостерігати, як примхливе життя змінює характери людей, як переплітаються їхні долі, і невидимий художник малює зовсім іншу країну – з новими втратами й перемогами.

Читати онлайн цей строкатий твір ви можете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Якщо ви бажаєте скачати «Діва Млинища» Володимира Савовича Лиса, зверніться до нашої електронної бібліотеки, де знаходяться матеріали у найзручніших форматах – fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Діва Млинища» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Діва Млинища» Володимира Савовича Лиса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діва Млинища» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *