«Дівчата, які нічого не скажуть» Ерік Рікстед

«Дівчата, які нічого не скажуть» Ерік Рікстед

  • Назва: Дівчата, які нічого не скажуть
  • Письменник: Ерік Рікстед
  • Рік: 2014
  • Видавництво: #книголав
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-7563-52-4
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
830 переглядів
830 переглядів

Про книгу «Дівчата, які нічого не скажуть» Еріка Рікстеда

Книга «Дівчата, які нічого не скажуть» пробирає до мурашок з перших сторінок. Історія починається у маленькому містечку Канаан, на півночі штату Вермонт. Там з’являється новий поліцейський-детектив Френк Рат. Йому одразу ж потрапляє нова справа, в якій потрібно розкрити таємниче зникнення шістнадцятирічної дівчини на ім’я Менді. Під час розслідування, детектив виявляє, що вона далеко не єдина, хто зник в цьому окрузі. Йому вдається з’ясувати, що ще декількох дівчаток з цієї місцевості було викрадено. Детектив намагається розшукати хоч якісь зачіпки, а сама історія підкидає все більше і більше загадок. Чи можливо, що всі ці зникнення – справа рук серійного маніяка? Відповідь на дане питання прагне знайти не тільки поліцейський, а й вся місцевість. Незабаром розслідування Френка розкриває йому найстрашніші та найпохмуріші таємниці людської душі.

Якщо ви хочете відчути, як адреналін б’є у скронях, а кров холоне в жилах, тоді негайно починайте читати онлайн книгу «Дівчата, які нічого не скажуть» Еріка Рікстеда українською мовою. Всі пригоди та переживання поліцейського ви проживете разом з ним. Детектив варто прочитати тим, хто у захваті від динамічного сюжету, напруги та складних поєднань кількох історій.

Скачати книгу «Дівчата, які нічого не скажуть» Еріка Рікстеда безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви можете на нашому сайті.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчата, які нічого не скажуть» Еріка Рікстеда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *