«Дівчина, Фея і Конячі Голови» Енірай Нарпас

«Дівчина, Фея і Конячі Голови» Енірай Нарпас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
198 переглядів
198 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина, Фея і Конячі Голови» Енірай Нарпас (анотація)

Світ Дівчини завжди був інакшим — в ньому ельфи працювали звичайними касирами в супермаркеті, а над багатоповерхівками пролітали дракони. В ньому було місце дивам та магії, але єдине, чого вона хотіла — бути нормальною. Довгі роки вона приховувала від усіх свої видіння і вважала себе божевільною, аж поки вона не стала випадковим свідком злочину — на її очах було викрадено дріаду. Намагаючись з’ясувати, що сталось, Дівчина вирушає в небезпечну подорож, під час якої вона зустріне справжню Фею, подружиться з Конеголівцем, та назавжди змінить світ.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дівчина, Фея і Конячі Голови» Енірай Нарпас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина, Фея і Конячі Голови» Енірай Нарпас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *