«Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ

«Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1062 переглядів
1062 переглядів

Про книгу «Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ

Книга «Дівчина онлайн у турне» — другий твір в популярній трилогії «Блогерша», яку написала відома письменниця та фешн-блогерка Зої Заґґ.

В центрі сюжету молода блогерка Пенні, яка переживає не найкращі часи. Виною її відсутності онлайн стали події, які трапились торік. Щоб пережити цей стрес, вона вирішує вирушити в турне зі своєю половинкою на ім’я Ноа. Проте її сподівання на нові враження швидко починають руйнуватись. Гастрольне життя на ділі виявляється не таким веселим, як здавалося головній героїні. Ноа не може приділяти їй достатньо часу, оскільки завжди думає за те, як відіграти концерт. До того ж дівчину турбують дивні листи з погрозами, які їй присилає невідомий.

Чи вдасться Пенні здолати всі труднощі на шляху? Чи обере головна героїня статус «дівчини рок-музиканта», або ж послідує за своєю власною мрією? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ українською мовою.

Скачати книгу «Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) фанати письменниці на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина онлайн у турне» Зої Заґґ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *