«Дівчина та ніч» Гійом Мюссо

«Дівчина та ніч» Гійом Мюссо

  • Назва: Дівчина та ніч
  • Письменник: Гійом Мюссо
  • Рік: 2018
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Легка проза
  • ISBN: 978-617-12-6086-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
459 переглядів
459 переглядів

Про книгу «Дівчина та ніч» Гійома Мюссо

Гійом Мюссо подарував нам велику кількість шедеврів в жанрі драматичної літератури. Кожен роман цього популярного автора пронизаний надіями і страхами, любов’ю і нестримним розпачем через розбиті мрії.

Книга «Дівчина та ніч» прийде до вподоби кожному поціновувачу сучасного детективу. Все почалось з невинного жарту, котрий переріс в справжню трагедію. Герої вирішили приховати її і назавжди стерти зі свого минулого. Проте жодна таємниця в світі не може зберігатись вічно. Хто розкриє страшний секрет молодих людей? Щоб дізнатись про це, почніть читати онлайн книгу «Дівчина та ніч» Гійома Мюссо українською мовою.

Рішення знести старий тренажерний зал добре сприйняли всі викладачі та учні школи, однак ця новина до смерті налякала групу друзів, котрі сховали в підвалах навчального закладу тіло вбитої ними дівчини. Тепер думка про суд переслідує кожного з них. А разом з нею в житті винних у вбивстві з’явився панічний страх, який неможливо приглушити.

Часу залишається все менше. Герої повинні діяти, інакше їх злочин буде розкритий. Однак згадки про вбиту дівчину наче паралізували їх. Вони не в силах зробити і кроку без роздумів про скоєне ними вбивство.

Чи зможуть герої вмовити директора не зносити старий спортзал? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Дівчина та ніч» Гійома Мюссо безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина та ніч» Гійома Мюссо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *