«Дівчина у павутинні» Давід Лагеркранц

«Дівчина у павутинні» Давід Лагеркранц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
633 переглядів
633 переглядів

Про книгу «Дівчина у павутинні» Давіда Лагеркранца

Книга «Дівчина у павутинні» – четверта частина детективного циклу «Міленіум», який не встиг закінчити видатний швецький письменник Стіг Ларссон через свою раптову смерть. Право на продовження серії отримав журналіст і письменник Давид Лагеркранц. Намагаючись дотримуватися стилю та манери письма Ларссона, він створив захоплююче продовження пригод Лісбет Саландер і Мікаеля Блумквіста.

І знову після чергової авантюри відважна Лісбет опиняється у пастці – на дівчину-хакера відкрили полювання кіберзлочинці, які згодом планують охопити своїм «павутинням» увесь Стокгольм.

Починаючи читати онлайн цю гостросюжетну книгу, відразу відчуваєш себе в епіцентрі подій – настільки атмосферною та напруженою є розповідь. Письменник продовжив наповнювати серію психологічними «родзинками» стосовно взаємостосунків головних героїв, а також драматичних моментів в їхньому особистому житті і професійному оточенні.

На цей раз Мікаель, співробітник журналу «Міленіум», повинен довести своїм колегам та широкому загалу, що він не втратив професіоналізм, а Лісбет має розібратися зі своєю сестрою Каміллою, яка стала для неї ідейним ворогом через продовження злочинної справи батька.

Роман «Дівчина у павутинні» має досить розгалужену сюжетну канву – все розпочинається з розслідування вбивства відомого швецького вченого, а завершується викриттям таємниць фінансових махінацій російських шахраїв. Завдяки присутності хакерської складової ця книга відрізняється віртуальним відтінком, розкриваючи детективний жанр у форматі комп’ютерних технологій. Цей твір доводить, що майстерно шукати злочинців та розкривати заплутані злочини можуть не лише робітники поліції, а й програмісти й журналісти.

Якщо вам подобаються гостросюжетні історії з багатогранною детективною інтригою, елементами бойовика та яскравими персонажами, рекомендуємо скачати «Дівчина у павутинні» Давида Лагеркранца. Цей роман ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Наші відвідувачі можуть вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Дівчина у павутинні» Давіда Лагеркранца

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина у павутинні» Давіда Лагеркранца

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *