«Дівчина у павутинні» Давид Лагеркранц

«Дівчина у павутинні» Давид Лагеркранц

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дівчина у павутинні» Давида Лагеркранца

Книга «Дівчина у павутинні» – четверта частина детективного циклу «Міленіум», який не встиг закінчити видатний швецький письменник Стіг Ларссон через свою раптову смерть. Право на продовження серії отримав журналіст і письменник Давид Лагеркранц. Намагаючись дотримуватися стилю та манери письма Ларссона, він створив захоплююче продовження пригод Лісбет Саландер і Мікаеля Блумквіста.

І знову після чергової авантюри відважна Лісбет опиняється у пастці – на дівчину-хакера відкрили полювання кіберзлочинці, які згодом планують охопити своїм «павутинням» увесь Стокгольм.

Починаючи читати онлайн цю гостросюжетну книгу, відразу відчуваєш себе в епіцентрі подій – настільки атмосферною та напруженою є розповідь. Письменник продовжив наповнювати серію психологічними «родзинками» стосовно взаємостосунків головних героїв, а також драматичних моментів в їхньому особистому житті і професійному оточенні.

На цей раз Мікаель, співробітник журналу «Міленіум», повинен довести своїм колегам та широкому загалу, що він не втратив професіоналізм, а Лісбет має розібратися зі своєю сестрою Каміллою, яка стала для неї ідейним ворогом через продовження злочинної справи батька.

Роман «Дівчина у павутинні» має досить розгалужену сюжетну канву – все розпочинається з розслідування вбивства відомого швецького вченого, а завершується викриттям таємниць фінансових махінацій російських шахраїв. Завдяки присутності хакерської складової ця книга відрізняється віртуальним відтінком, розкриваючи детективний жанр у форматі комп’ютерних технологій. Цей твір доводить, що майстерно шукати злочинців та розкривати заплутані злочини можуть не лише робітники поліції, а й програмісти й журналісти.

Якщо вам подобаються гостросюжетні історії з багатогранною детективною інтригою, елементами бойовика та яскравими персонажами, рекомендуємо скачати «Дівчина у павутинні» Давида Лагеркранца. Цей роман ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Наші відвідувачі можуть вибрати будь-який з наступних форматів електронних книг: fb2, txt, epub або rtf.

Рекомендації

Як течія річки (збірник)
Як течія річки (збірник) Пауло Коельйо
Шпигунка
Шпигунка Пауло Коельйо
Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом

Відгуки на книгу «Дівчина у павутинні» Давида Лагеркранца