«Дівчина у потягу» Пола Гоукінз

«Дівчина у потягу» Пола Гоукінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2817 переглядів
2817 переглядів

Про книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Книга «Дівчина у потягу» – гостросюжетний психологічний трилер з елементами герметичного детективу, що захоплює з першої сторінки глибиною філософії та інтригує загадковістю головних персонажів. Пола Гоукінз пропонує читачам разом з головною героїнею зануритися в життя однієї сімейної пари, спостерігаючи за нею з вікон потягу. Саме у цьому подружжі Рейчел побачила те, чого їй бракує в житті – кохання, спокою та благополуччя.

Всі ми знаємо, як цікаво спостерігати за оточуючими та малювати в уяві картини з їхньої буденності. Проте письменниця пішла ще далі – її героїня не лише дивилася на щоденне життя Джесс і Джейсона, проїжджаючи потягом повз їхнього затишного будинку кожного дня. Дівчина взяла на себе сміливість та відповідальність втрутитись у долю своїх «добрих знайомих», коли ситуація стала критичною.

Одного разу Рейчел помітила, що біля їхнього милого котеджу відбулося щось страшне та загадкове. Проте лише одна мить – і потяг рушив далі, а ідеальна картинка з життя щасливого подружжя зникла назавжди.

Після зникнення Джесс Рейчел зрозуміла – тільки вона допоможе поліції розібратися в цій загадковій ситуації. Проте ніхто не хоче її слухати, і дівчина починає власне розслідування, затягуючи читача в клубок сплетених доль та сімейних таємниць. Кожен з героїв роману «Дівчина у потягу» постає колоритною та яскравою особистістю зі своїм вантажем минулого.

Письменниця розкриває в деталях внутрішній світ своїх персонажів, їхні емоції та слабкості. Цікавою особливістю книги є те, що розповідь ведеться від різних осіб – у кожної з оповідачок своя життєва історія з особистими душевними травмами, втратами та ілюзіями, що накладає свій відбиток на загальний сюжет роману.

Якщо ви полюбляєте драматичні життєві історії у сполученні з детективними розслідуваннями, пошуки свого справжнього обличчя серед багатьох штучних масок, рекомендуємо читати онлайн цю захоплюючу книгу. Пропонуємо скачати «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати, що пропонується для скачування електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Я частина натовпу тих, хто в п’ятницю ввечері поспішає додому: лише чергова рабиня за зарплатню серед гарячих, стомлених мас, які тільки й чекають, коли опиняться вдома, сядуть на вулиці з прохолодним пивом, повечеряють із дітьми, раніше ляжуть спати.

Завантажити безкоштовно книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *