«Дівчина у потягу» Пола Гоукінз

«Дівчина у потягу» Пола Гоукінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Книга «Дівчина у потягу» – гостросюжетний психологічний трилер з елементами герметичного детективу, що захоплює з першої сторінки глибиною філософії та інтригує загадковістю головних персонажів. Пола Гоукінз пропонує читачам разом з головною героїнею зануритися в життя однієї сімейної пари, спостерігаючи за нею з вікон потягу. Саме у цьому подружжі Рейчел побачила те, чого їй бракує в житті – кохання, спокою та благополуччя.

Всі ми знаємо, як цікаво спостерігати за оточуючими та малювати в уяві картини з їхньої буденності. Проте письменниця пішла ще далі – її героїня не лише дивилася на щоденне життя Джесс і Джейсона, проїжджаючи потягом повз їхнього затишного будинку кожного дня. Дівчина взяла на себе сміливість та відповідальність втрутитись у долю своїх «добрих знайомих», коли ситуація стала критичною.

Одного разу Рейчел помітила, що біля їхнього милого котеджу відбулося щось страшне та загадкове. Проте лише одна мить – і потяг рушив далі, а ідеальна картинка з життя щасливого подружжя зникла назавжди.

Після зникнення Джесс Рейчел зрозуміла – тільки вона допоможе поліції розібратися в цій загадковій ситуації. Проте ніхто не хоче її слухати, і дівчина починає власне розслідування, затягуючи читача в клубок сплетених доль та сімейних таємниць. Кожен з героїв роману «Дівчина у потягу» постає колоритною та яскравою особистістю зі своїм вантажем минулого.

Письменниця розкриває в деталях внутрішній світ своїх персонажів, їхні емоції та слабкості. Цікавою особливістю книги є те, що розповідь ведеться від різних осіб – у кожної з оповідачок своя життєва історія з особистими душевними травмами, втратами та ілюзіями, що накладає свій відбиток на загальний сюжет роману.

Якщо ви полюбляєте драматичні життєві історії у сполученні з детективними розслідуваннями, пошуки свого справжнього обличчя серед багатьох штучних масок, рекомендуємо читати онлайн цю захоплюючу книгу. Пропонуємо скачати «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати, що пропонується для скачування електронних книг – fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Я частина натовпу тих, хто в п’ятницю ввечері поспішає додому: лише чергова рабиня за зарплатню серед гарячих, стомлених мас, які тільки й чекають, коли опиняться вдома, сядуть на вулиці з прохолодним пивом, повечеряють із дітьми, раніше ляжуть спати.

Завантажити безкоштовно книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз

Завантажити книгу «Дівчина у потягу» у форматі:

Рекомендації

Втікач із Бригідок
Втікач із Бригідок Андрій Анатолійович Кокотюха
Автомобіль із Пекарської
Автомобіль із Пекарської Андрій Анатолійович Кокотюха
Осінній сезон смертей
Осінній сезон смертей Андрій Анатолійович Кокотюха
Різник із Городоцької
Різник із Городоцької Андрій Анатолійович Кокотюха

Відгуки на книгу «Дівчина у потягу» Поли Гоукінз