«Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кара Елвілл Лейба

«Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кара Елвілл Лейба

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14375 переглядів
14375 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвілл Лейби (анотація)

Робота над собою – довгий та складний процес, що передбачає досягнення амбітної цілі або ж успіху в житті. Тому не варто нехтувати на цьому шляху допомогою, яку, зокрема, можна знайти в книзі «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвіл Лейби, що допоможе як в пошуках своєї мети, так і підкаже способи її досягнення. Авторка вже зарекомендувала себе як письменниця бестселерів на тему роботи над собою, і ця книга не є виключенням, а радше ще раз доводить той факт, що Лейба знається в тому, про що пише.

Сама авторка радить сприймати свою книгу як інструкцію, що має на меті допомогти визначитись з пошуком нової роботи, або ж з тим, як можна знайти нове хобі, що буде не тільки цікавим, але й корисним. Книга є гендерно-орієнтованою, в якій письменниця говорить тет-а-тет зі своїми читачками про те, що може покращити їх життя. Головний лейтмотив історії – реалізація лежить в тій справі, яка приносить вам найбільше задоволення.

Для того, щоб бути щасливою та успішною, понад усе треба знайти себе в цьому світі. Ця книга не тільки стверджує це, але й дає дійсні і корисні поради, як цього можна досягти. Віднайшовши себе, можна сміливо та впевнено дивитись в майбутнє, знаючи свої сильні та слабкі сторони. Окрім дози порад, книга не позбавлена мотивації, яка також є корисною та стимулюючою до дій, що вкупі дає корисний результат та робить її захоплюючою в прочитанні.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвілл Лейби та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвілл Лейби: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвілл Лейби і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі» Кари Елвілл Лейби

Одна відповідь до “Дівчина-вогонь. Як обирати себе, ламати правила і йти власним шляхом у житті та бізнесі”

  1. олена олена сказав:

    супер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *