«Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен

«Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5205 переглядів
5205 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен (анотація)

Книга «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен, іменитої письменниці китайського походження, яка завоювала читацьку увагу своїми літературними трилерами та детективами, розповідає ще одну містичну і криваву історію, з якою доведеться розбиратись головній героїні. А знаходиться у центрі сюжету Джейн Ріццолі, детектив з досвідом, яка цього разу зіткнеться з чимось дуже загадковим і незрозумілим.

В одному з районів Бостону знаходять тіла вбитих жінок. Хто ці злочини коїть, зрозуміти дуже важко, але у нього явно є свій почерк. Кожна жертва з перерізаним горлом і відрубаними руками, а поруч з тілом завжди є жмуток волосся, тільки не убитої, а чужий. Декому здається, що у цьому замішані потойбічні сили, але головна героїня у містику не надто вірить. Вона впевнена, що є якийсь реальний маніяк, який орудує в місті.

Ріццолі береться за розслідування, яке через деякий час виводить її на інформацію про події багаторічної давнини. Тоді у китайському кварталі міста відбулось масове убивство, а винуватця так і не вдалось знайти. Невже тепер хтось вирів повторити ту криваву бійню? Або ж продовжити почате?

Головній героїні роману доведеться знайти відповіді на ці запитання, бо вона не з тих, хто зупиняється на половині шляху. Отже, захоплива детективна історія з багатьма невідомими починається.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина, яка мовчить» Тесс Ґеррітсен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *