«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3054 переглядів
3054 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової (анотація)

Психологічні трилери Поліни Кулакової захоплюють нас своєю непередбачуваністю і неймовірною атмосферою. Події, які описує письменниця, вражають жорстокістю. На сторінках цих романів ми знаходимо відчай і страх, котрі супроводжують героїв до самого кінця.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової українською мовою кожному любителю гостросюжетної літератури. Повість не залишить байдужими навіть найбільших скептиків.

Сюжет роману описує події, що відбулись в житті компанії підлітків. Група з п’яти молодих людей затіяла гру, котра стала для них великою трагедією. Найбільше не пощастило Ліді. Вона випадково програла і її позбавили життя.

Через деякий час вони знову зустрілися, щоб поспілкуватись та відновити дружні стосунки. Однак кожен з них запам’ятав той жахливий день, що залишив свій темний відбиток на долі.

Героїв книги «Дівчина, яку ми вбили» починають мучити страшні сни. Спогади з минулого приходять до них з жахаючою стабільністю. Кожен з учасників тієї жахливої гри втратив спокій і рівновагу. Тепер вони просять власної смерті, бо більше не можуть так жити.

Герої повинні дізнатись, який дух їх переслідує і як прогнати його. Чи зможуть вони розгадати таємницю? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової

Одна відповідь до “Дівчина, яку ми вбили”

  1. Надія Надія сказав:

    Кулакова справжнє відкриття для мене, не думала, що українські автори так якісно і гарно можуть писати трилери. “Дівчина, яку ми вбили” – це щось бомбічне! Фінал став для мене великої несподіванкою. Звичайно раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *