«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
688 переглядів
688 переглядів

Про книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової

Психологічні трилери Поліни Кулакової захоплюють нас своєю непередбачуваністю і неймовірною атмосферою. Події, які описує письменниця, вражають жорстокістю. На сторінках цих романів ми знаходимо відчай і страх, котрі супроводжують героїв до самого кінця.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової українською мовою кожному любителю гостросюжетної літератури. Повість не залишить байдужими навіть найбільших скептиків.

Сюжет роману описує події, що відбулись в житті компанії підлітків. Група з п’яти молодих людей затіяла гру, котра стала для них великою трагедією. Найбільше не пощастило Ліді. Вона випадково програла і її позбавили життя.

Через деякий час вони знову зустрілися, щоб поспілкуватись та відновити дружні стосунки. Однак кожен з них запам’ятав той жахливий день, що залишив свій темний відбиток на долі.

Героїв книги «Дівчина, яку ми вбили» починають мучити страшні сни. Спогади з минулого приходять до них з жахаючою стабільністю. Кожен з учасників тієї жахливої гри втратив спокій і рівновагу. Тепер вони просять власної смерті, бо більше не можуть так жити.

Герої повинні дізнатись, який дух їх переслідує і як прогнати його. Чи зможуть вони розгадати таємницю? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина, яку ми вбили» Поліни Кулакової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *