«Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

«Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1284 переглядів
1284 переглядів

Про книгу «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

Книга «Дівчина, яку ти покинув» – неймовірно насичена драматична історія сімейно-романтичного характеру, що зачіпає дві різні епохи – першу половину минулого століття і наш час. Ці дві часові лінії перетинаються дивним чином, і ключовою точкою їхнього перетину є картина «Дівчина, яку ти покинув», що поєднала долі двох нещасних жінок – Софі Лефевр і Лів Халстон. У кожної з головних героїнь книги – своя життєва драма з прихованими «скелетами у шафі», і ця картина, пов’язана з нагадуванням про коханих чоловіків, стала відправною точкою для змін двох доль.

Джоджо Мойес створила цей твір у кращих традиціях сімейних мелодрам з колоритним історичним антуражем – з перших сторінок книги читач занурюється в особисті переживання та перипетії нелегкого життя під час Першої світової війни Софі, яка до останнього чекала на свого чоловіка з фронту, сподіваючись на його звільнення з німецького полону.

Письменниця яскраво описала Париж 1916 року з його злиднями, хворобами, голодом і страхом місцевих мешканців під час окупації. Цій гнітучій атмосфері протиставляються відчайдушні прагнення Софі звільнити свого чоловіка попри будь-які перешкоди.

Портрет Софі, намальований для неї її чоловіком, талановитим художником, став не лише нагадуванням найщасливіших моментів з їхнього подружнього життя – він приніс ще одну частинку щастя майже сто років потому – чоловік Лів Халстон подарував цю картину своїй дружині на весілля незадовго до своєї смерті.

Тепер у ній Лів бачила все своє життя – вона була нагадуванням про безмежне кохання та духовним поєднанням зі своєї померлим чоловіком. Однак їй судилося дізнатися дещо більше – історію дивного потрапляння картини до її родини та її істинну цінність. Якщо ви хочете здійснити разом з Лів справжнє історично-сімейне розслідування, поспішайте читати онлайн цю захоплюючу епопею.

Роман «Дівчина, яку ти покинув» зачаровує живими емоціями, реалістичною атмосферою, детально прописаними персонажами, переживання й думки яких відчуваєш як свої власні. Пропонуємо скачати «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойес та інші її драматичні твори на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей роман ви знайдете в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Цитати з книги «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

(…) способность зарабатывать на жизнь, занимаясь именно тем, что нравится, – один из лучших подарков судьбы.

«До встречи с тобой я не знал, что такое счастье».

Сейчас никто никого не слышит. Все точно знают, что хотят услышать, но никто толком не слушает.

Мужчине легче расщепить атом или завоевать другую страну, чем догадаться, о чем думает женщина.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *