«Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

«Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойес

Книга «Дівчина, яку ти покинув» – неймовірно насичена драматична історія сімейно-романтичного характеру, що зачіпає дві різні епохи – першу половину минулого століття і наш час. Ці дві часові лінії перетинаються дивним чином, і ключовою точкою їхнього перетину є картина «Дівчина, яку ти покинув», що поєднала долі двох нещасних жінок – Софі Лефевр і Лів Халстон. У кожної з головних героїнь книги – своя життєва драма з прихованими «скелетами у шафі», і ця картина, пов’язана з нагадуванням про коханих чоловіків, стала відправною точкою для змін двох доль.

Джоджо Мойес створила цей твір у кращих традиціях сімейних мелодрам з колоритним історичним антуражем – з перших сторінок книги читач занурюється в особисті переживання та перипетії нелегкого життя під час Першої світової війни Софі, яка до останнього чекала на свого чоловіка з фронту, сподіваючись на його звільнення з німецького полону.

Письменниця яскраво описала Париж 1916 року з його злиднями, хворобами, голодом і страхом місцевих мешканців під час окупації. Цій гнітучій атмосфері протиставляються відчайдушні прагнення Софі звільнити свого чоловіка попри будь-які перешкоди.

Портрет Софі, намальований для неї її чоловіком, талановитим художником, став не лише нагадуванням найщасливіших моментів з їхнього подружнього життя – він приніс ще одну частинку щастя майже сто років потому – чоловік Лів Халстон подарував цю картину своїй дружині на весілля незадовго до своєї смерті.

Тепер у ній Лів бачила все своє життя – вона була нагадуванням про безмежне кохання та духовним поєднанням зі своєї померлим чоловіком. Однак їй судилося дізнатися дещо більше – історію дивного потрапляння картини до її родини та її істинну цінність. Якщо ви хочете здійснити разом з Лів справжнє історично-сімейне розслідування, поспішайте читати онлайн цю захоплюючу епопею.

Роман «Дівчина, яку ти покинув» зачаровує живими емоціями, реалістичною атмосферою, детально прописаними персонажами, переживання й думки яких відчуваєш як свої власні. Пропонуємо скачати «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойес та інші її драматичні твори на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Цей роман ви знайдете в будь-якому з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf.

Цитати з книги «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойес

(…) способность зарабатывать на жизнь, занимаясь именно тем, что нравится, – один из лучших подарков судьбы.

«До встречи с тобой я не знал, что такое счастье».

Сейчас никто никого не слышит. Все точно знают, что хотят услышать, но никто толком не слушает.

Мужчине легче расщепить атом или завоевать другую страну, чем догадаться, о чем думает женщина.

Рекомендації

Сутінки
Сутінки Стефені Маєр
Біла принцеса
Біла принцеса Філіппа Ґреґорі
Мости округу Медісон
Мости округу Медісон Роберт Джеймс Воллер

Відгуки на книгу «Дівчина, яку ти покинув» Джоджо Мойес