«Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктор Домонтович

«Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктор Домонтович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1335 переглядів
1335 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктора Домонтовича (анотація)

Книгу «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус», написану українським письменником Віктором Домонтовичем, називають неокласичним інтелектуальним романом, хоча сам автор називав дану роботу філософською повістю. Вперше світ познайомився з цим творінням у 1928 році, коли його було надруковано видавництвом з яскравою назвою «Сяйво».

Варто зазначити, що, почавши читати онлайн книгу «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктора Домонтовича українською мовою, ви знайдете у ній дві окремі історії, які зробили автора широковідомим.

У першій буде розповідь про кохання між вчителем і його ученицею. Між ними є різниця у віці і характерах, але для почуттів, які охоплюють серця, це значення не має.

Друге оповідання теж про любов, тільки головний герой не готовий зупинятись на одній обраниці. Там у центрі сюжету знаходиться професор, чий стиль життя можна назвати аскетичним, але при цьому, що стосується жінок, він прагне кохати їх усіх…

Як будуть розвиватись події у кожному з оповідань, ви зможете прочитати самостійно, якщо захочете скачати книгу «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктора Домонтовича українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-ресурсу на будь-який зі своїх пристроїв.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктора Домонтовича українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина з ведмедиком. Доктор Серафікус» Віктора Домонтовича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *