«Дівчина з ведмедиком» Віктор Петров (Домонтович)

«Дівчина з ведмедиком» Віктор Петров (Домонтович)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2764 переглядів
2764 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) (анотація)

Книга «Дівчина з ведмедиком» Віктора Домонтовича – це розповідь про зміну епох та моральних цінностей. Двадцяті роки минулого сторіччя стали багато в чому переломним часом для українського суспільства. Зміна епох, що відбувалась на очах простих людей. Молоде покоління легко приймає нові правила, в той час як старше намагається втриматись за уламки минулого, що давно пішло.

Історія буде розповідатись від імені головного героя – Іполіта Варецького. Він за професією хімік, що займається викладанням в школі та роботою в лабораторії та на заводі. Він є уособленням першої проблеми, яку намагається розкрити автор, а саме життя української інтелігенції в Києві на зламі епох. Йому на противагу автор показує Зіну Тихменєву, що є розкутою та вільною, не дивлячись на те, що її батьки є теж представниками інтелігенції. До речі, читати онлайн книгу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Домонтовича українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Твір є провокативним, що проявляється в характері взаємодії між персонажами. Справа в тому, що Іполіт починає займатись репетиторством з Зіною та її сестрами, з прохання їх батька. Дівчина має ведмедика, грання з яким символізує не її вік, а бажання домінувати над кимось.

Скачати книгу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Домонтовича можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Домонтовича онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича) українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчина з ведмедиком» Віктора Петрова (Домонтовича)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *