«Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталія Зотова

«Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталія Зотова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5859 переглядів
5859 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталії Зотової (анотація)

Що цікаво знати дівчинці-підлітку? Як стати впевненою в собі, завжди бути у доброму гуморі, як обирати друзів, без проблем спілкуватися з батьками? Що потрібно робити, щоб стати вихованою, витонченою і, безумовно, привабливою і бажаною у будь-якій компанії? На ці й багато інших питань, пов’язаних із формуванням особистості, дає відповідь ця книга. Для середнього шкільного віку.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталії Зотової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталії Зотової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталії Зотової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)» Наталії Зотової

Одна відповідь до “Дівчинка на всі 100% (Дівчина на всі 100)”

  1. Yasya Yasya сказав:

    А коли вийде ця книга?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *