«Діви ночі» Юрій Винничук

«Діви ночі» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2248 переглядів
2248 переглядів

Про книгу «Діви ночі» Юрія Винничука

Твори Юрія Винничука змушують одночасно сміятися і плакати, відпочивати душею та глибоко замислюватись над злободенними проблемами. Його книга «Діви ночі» – відверта розповідь про те, що було суворо заборонено в радянські часи – вільний секс і проституцію. Проте це – не єдине, з чим зіткнувся головний герой, опинившись в шаленому вирі життя після армії.

Надворі кінець сімдесятих, але радянський Львів знає такі вулички, які відкриють заборонену насолоду. Ними і пішов юний Юрко, з головою кидаючись у всілякі авантюри, в тому числі і кримінальні.

Якщо ви вирішите читати онлайн книгу «Діви ночі» Юрія Павловича Винничука українською мовою, ви дізнаєтеся, як дівчат готували для особливих «послуг» у спеціальній школі, яким є сімейне життя і побут повій, чим може закінчитися перепродаж джинсів і багато інших нетипових для СРСР речей.

«Родзинка» повісті – колоритний галицький діалект, яким спілкуються персонажі. З перших сторінок відчуваєш затишну львівську атмосферу. Динамічний сюжет не дасть занудьгувати ані на хвилину, бо Юрко має блискучий талант – постійно потрапляти у неприємності і майстерно з них викручуватися.

Ця строката повість з ліричними, еротичними, гумористичними, кримінальними й шпигунськими нотками чекає на вас у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ви можете скачати книгу «Діви ночі» Юрія Павловича Винничука на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Діви ночі» Юрія Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діви ночі» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *