«Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Гарві

«Діяти як жінка, думати як чоловік» Стів Гарві

  • Назва: Діяти як жінка, думати як чоловік
  • Письменник: Стів Гарві
  • Рік: 2015
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Жанр: Мотивація
  • ISBN: 978-617-538-380-3
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
766 переглядів
766 переглядів

Про книгу «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Гарві

Популярний радіоведучий Америки, філантроп та комедіант Стів Гарві знає все про взаємовідносини між представниками протилежної статі. А тому легко відповідає на вічне питання: «Чому така красива і одна?». Все просто, треба тільки навчитись розуміти ментальність чоловіків. 

І так, якщо у вашому колі є ну дуже розумна та приваблива жінка, у якої зовсім не складаються відносини з чоловіками, порекомендуйте її читати онлайн книгу «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Гарві українською мовою. Та й самі не відкладайте надовго знайомство з нею. Розуміти протилежну стать – дуже корисна навичка для життя. 

Автор дає поради щодо відносин з точки зору сильної половини людства. І ви будете здивовані, наскільки вони відрізняються від жіночого погляду на стан речей! 

Як зав’язати міцні стосунки і стати щасливою подругою або дружиною, дізнайтесь із книги «Діяти як жінка, думати як чоловік». 

Автор пише просто і доступно. Інколи сувора правда бентежить, але все одно вчить. Інколи ви впізнаєте в кумедних ситуаціях, представлених у творі, – себе. 

Любов – прекрасне почуття. І якщо хтось страждає від неї, значить щось пішло не так і пора запитати поради у експерта. 

Ви можете скачати книгу «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Гарві безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Приємного вам відпочинку!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Діяти як жінка, думати як чоловік» Стіва Гарві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *