«Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» Тара Котрелл, Ден Зігмонд

«Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» Тара Котрелл, Ден Зігмонд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1672 переглядів
1672 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» Тари Котрелл, Дена Зігмонда (анотація)

У цій книзі йдеться не так про дієту, як про спосіб життя. Без фанатизму, без дискомфорту – і без протипоказань. Останні дослідження в галузі фізіології, медицини та дієтології підтверджують слушність підходу Будди, який знайшов «серединний шлях» між нездоровим переїданням і відвертим голодуванням. Поради, які він давав 2500 років тому, і зараз на диво актуальні, зрозумілі та прості. Зараз – в епоху бургерів, чіпсів та морозива.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» Тари Котрелл, Дена Зігмонда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дієта Будди. Давнє мистецтво скинути вагу, не втрачаючи здорового глузду» Тари Котрелл, Дена Зігмонда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *