«Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

«Для стосунків потрібні двоє» Володимир Станчишин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
16249 переглядів
16249 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина (анотація)

Кожній дорослій людині, яка прагне будувати стосунки так, щоб вони були гармонійними і щасливими, необхідно читати онлайн книгу «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина українською мовою. Сам автор вже багато років працює психологом і психотерапевтом, у нього величезна практика консультування різних людей і пар, тому все, про що він розповідає у цій роботі, узято з реального життя.

Не варто чекати, що в книжці будуть якісь конкретні поради чи відповіді про те, як діяти у тій чи іншій ситуації. Автор не ставив собі за мету дати читачам алгоритм дій, але він захотів поділитись тією інформацією, яку отримував від людей. Можливо, чийсь досвід дасть комусь можливість знайти власний шлях чи варіант дій.

Стосунки мають важливе значення у людському житті. І ми їх будуємо постійно, бо мова йде не лише про взаємодію в парі, а ще й між батьками і дітьми, між друзями. І хоч кожна ситуація індивідуальна і має свої нюанси, є деякі моменти і етапи у взаєминах, через які проходять всі, бо це закономірності розвитку будь-яких людських стосунків.

От про це і розказує автор, пояснюючи, наприклад, чому не варто боятись конфліктів у парі, як змінюється життя родини з появою дитини, як батькам впоратись з віковими кризами доньки чи сина…

На нашому електронному ресурсі можна скачати книгу «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб бути обізнаним і підготовленим до різних ситуацій у житті.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина

4 відповіді до “Для стосунків потрібні двоє”

 1. Таня Таня сказав:

  Неймовірно

 2. Таня Таня сказав:

  Класна

 3. Яна Яна сказав:

  “Для стосунків потрібні двоє” читається легко та приємно. Вона врятувала мій шлюб, та по поличкам розклала важливу інформацію. Протягом читання я зробила собі декілька приміток, щоб очутившись в глухому куті повертатись та знаходити відповіді.

 4. Nadiua Nadiua сказав:

  Круто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *