«ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

«ДНК» Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4168 переглядів
4168 переглядів

Короткий зміст книги «ДНК» Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Фоззі, Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука (анотація)

Книга “ДНК” – це своєрідний літературно-культурний експеримент, який вирішили винести на загал сім українських письменників сучасності – Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук, Ірена Карпа, Сергій Жадан. Цей багатошаровий твір буде цікаво читати всім, хто переймається долею нашої країни та прагне знайти витоки всіх суспільних проблем і непорозумінь.

Події твору відбуваються в недалекому майбутньому. Головний герой сюжету книги “ДНК” – український хлопець Андрій Чумак, який стає студентом одного з найпрестижніших китайських університетів. Він погоджується взяти участь у незвичайному експерименті з розшифровки генетичної пам’яті, що дасть йому можливість опинитися на місці своїх предків та нащадків.

Його результатом виявляється відродження неймовірної історії кількох поколінь Андрія, які охопили більше ста п’ятдесяти років. Кожен з семи авторів створив по одній замальовці з життя родичів Чумака, починаючи з часів Російської імперії та закінчуючи майбутнім у незалежній та технологічно розвиненій Україні.

Книга “ДНК” – це спроба зазирнути до коріння своїх предків та знайти відповідь на одвічне питання: коли український народ отримає спокійне й щасливе життя на своїй землі?

Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук, Ірена Карпа, Сергій Жадан створили дуже різнопланові новели, героїв яких розкидано по різних куточках України та за її кордоном. Вони розмовляють на різних мовах, тонуть у вирі революційних хвиль або радянського терору, проте їх об’єднує одне: всі вони – носії української свідомості, які знаходяться у пошуках свободи своєї Батьківщини. Мандруючи в часі з представниками роду Чумаків, можна прослідкувати за перебігом історичних подій на території нашої країни, проектуючи все, що відбувається з героями, на цілу спільноту українців.

Якщо ви хочете осмислити всю боротьбу за незалежність і визнання, що випала на долю України, побачити поступове формування поглядів, переконань та ідеалів українського суспільства, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю грандіозну родинну сагу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «ДНК» Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Фоззі, Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «ДНК» Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Фоззі, Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука

Як можна бути залюбленим у те, чого не існує? — думав я. Як можна бути патріотом країни, якої немає на мапі? Як можна говорити мовою, яку давно заборонили? Як можна цікавитися старовиною, яка закінчилася так фатально?

Роки викристалізовують нас. Розділяють справжні цінності від емоційних і хвилинних.

Кстати, к морю мы так и не переехали, все время находились дела поважнее – то пьянка, то танцы, то футбол.

Софія не грала в Україну, вона нею й була — революційною, сильною, незрозумілою. Софія, як всі ми, несучи в собі прірву, цю прірву щоразу перестрибувала. Вона будувала й будувала. Себе, будинки, книжки. Це був її спосіб виживати в нашій внутрішній країні прірв.

Скачати безкоштово книгу «ДНК» Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Фоззі, Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «ДНК» Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Фоззі, Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука

Одна відповідь до “ДНК”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    ДНК знаходиться в топі моїх улюблених збірників. Вдале поєднання авторів, читати цікаво, як на мене, вона ідеальна, затягує. Рекомендую прочитати всім, хто як і я полюбляє сучасну українську літературу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *