«ДНК» Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Олександр Сідоренко (Фоззі), Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук, Ірена Карпа

«ДНК» Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Олександр Сідоренко (Фоззі), Володимир Рафєєнко, Юрій Винничук, Ірена Карпа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10994 переглядів
10994 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «ДНК» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Олександра Сідоренка (Фоззі), Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука, Ірени Карпи (анотація)

Книга “ДНК” – це своєрідний літературно-культурний експеримент, який вирішили винести на загал сім українських письменників сучасності – Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук, Ірена Карпа, Сергій Жадан. Цей багатошаровий твір буде цікаво читати всім, хто переймається долею нашої країни та прагне знайти витоки всіх суспільних проблем і непорозумінь.

Події твору відбуваються в недалекому майбутньому. Головний герой сюжету книги “ДНК” – український хлопець Андрій Чумак, який стає студентом одного з найпрестижніших китайських університетів. Він погоджується взяти участь у незвичайному експерименті з розшифровки генетичної пам’яті, що дасть йому можливість опинитися на місці своїх предків та нащадків.

Його результатом виявляється відродження неймовірної історії кількох поколінь Андрія, які охопили більше ста п’ятдесяти років. Кожен з семи авторів створив по одній замальовці з життя родичів Чумака, починаючи з часів Російської імперії та закінчуючи майбутнім у незалежній та технологічно розвиненій Україні.

Книга “ДНК” – це спроба зазирнути до коріння своїх предків та знайти відповідь на одвічне питання: коли український народ отримає спокійне й щасливе життя на своїй землі?

Андрій Анатолійович Кокотюха, Фоззі, Володимир Рафєєнко, Юрій Павлович Винничук, Макс Кідрук, Ірена Карпа, Сергій Жадан створили дуже різнопланові новели, героїв яких розкидано по різних куточках України та за її кордоном. Вони розмовляють на різних мовах, тонуть у вирі революційних хвиль або радянського терору, проте їх об’єднує одне: всі вони – носії української свідомості, які знаходяться у пошуках свободи своєї Батьківщини. Мандруючи в часі з представниками роду Чумаків, можна прослідкувати за перебігом історичних подій на території нашої країни, проектуючи все, що відбувається з героями, на цілу спільноту українців.

Якщо ви хочете осмислити всю боротьбу за незалежність і визнання, що випала на долю України, побачити поступове формування поглядів, переконань та ідеалів українського суспільства, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю грандіозну родинну сагу.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «ДНК» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Олександра Сідоренка (Фоззі), Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука, Ірени Карпи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «ДНК» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Олександра Сідоренка (Фоззі), Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука, Ірени Карпи

Роки викристалізовують нас. Розділяють справжні цінності від емоційних і хвилинних.

Як можна бути залюбленим у те, чого не існує? — думав я. Як можна бути патріотом країни, якої немає на мапі? Як можна говорити мовою, яку давно заборонили? Як можна цікавитися старовиною, яка закінчилася так фатально?

Кстати, к морю мы так и не переехали, все время находились дела поважнее – то пьянка, то танцы, то футбол.

Софія не грала в Україну, вона нею й була — революційною, сильною, незрозумілою. Софія, як всі ми, несучи в собі прірву, цю прірву щоразу перестрибувала. Вона будувала й будувала. Себе, будинки, книжки. Це був її спосіб виживати в нашій внутрішній країні прірв.

Рекомендації

Відгуки на книгу «ДНК» Сергія Жадана, Макса Кідрука, Андрія Кокотюхи, Олександра Сідоренка (Фоззі), Володимира Рафєєнко, Юрія Винничука, Ірени Карпи

Одна відповідь до “ДНК”

  1. Ульяна Ульяна сказав:

    ДНК знаходиться в топі моїх улюблених збірників. Вдале поєднання авторів, читати цікаво, як на мене, вона ідеальна, затягує. Рекомендую прочитати всім, хто як і я полюбляє сучасну українську літературу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *