«До побачення там, нагорі» П'єр Леметр

«До побачення там, нагорі» П'єр Леметр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1012 переглядів
1012 переглядів

Про книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра

Перша світова війна стала апогеєм людської жорстокості. Люди в ній гинули не тільки під час кровопролитних боїв, але й через несправедливість, котра супроводжувала навіть тих, хто перебував у власних окопах. Десятки тисяч воїнів загинули через начебто дезертирство, хоча насправді боролись за незалежність своєї країни, ризикуючи власним життям. Про історію одного з таких солдатів ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «До побачення там, нагорі» П’єра Леметра безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf, (ртф) epub (єпаб).

Назва роману – це фраза, котру останньою промови засуджений за зраду воїн. Згодом він був реабілітований французьким командуванням, та чи допомогло це родині солдата? Чи втішило це його матір, серце котрої розривалось, дізнавшись, що її сина вбило своє ж керівництво.

Перша світова знає багато випадків, про які замовчують правителі десятків впливових країн. Один з них – махінації, на котрі йшли офіцери під час перепоховання загиблих бійців.

Книга «До побачення там, нагорі» розповідає, що змушувало військових обманювати мирне населення та чому до додому в цинкових гробах повернулось менше половини застрелених захисників.

Чому мільйони матерів так і не дочекались тіл своїх синів? Станьте учасником розслідування страшного злочину, почавши читати онлайн книгу «До побачення там, нагорі» П’єра Леметра українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра

Рекомендації

Відгуки на книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *