«До побачення там, нагорі» П'єр Леметр

«До побачення там, нагорі» П'єр Леметр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1333 переглядів
1333 переглядів

Короткий зміст книги «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра (анотація)

Перша світова війна стала апогеєм людської жорстокості. Люди в ній гинули не тільки під час кровопролитних боїв, але й через несправедливість, котра супроводжувала навіть тих, хто перебував у власних окопах. Десятки тисяч воїнів загинули через начебто дезертирство, хоча насправді боролись за незалежність своєї країни, ризикуючи власним життям. Про історію одного з таких солдатів ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «До побачення там, нагорі» П’єра Леметра безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf, (ртф) epub (єпаб).

Назва роману – це фраза, котру останньою промови засуджений за зраду воїн. Згодом він був реабілітований французьким командуванням, та чи допомогло це родині солдата? Чи втішило це його матір, серце котрої розривалось, дізнавшись, що її сина вбило своє ж керівництво.

Перша світова знає багато випадків, про які замовчують правителі десятків впливових країн. Один з них – махінації, на котрі йшли офіцери під час перепоховання загиблих бійців.

Книга «До побачення там, нагорі» розповідає, що змушувало військових обманювати мирне населення та чому до додому в цинкових гробах повернулось менше половини застрелених захисників.

Чому мільйони матерів так і не дочекались тіл своїх синів? Станьте учасником розслідування страшного злочину, почавши читати онлайн книгу «До побачення там, нагорі» П’єра Леметра українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «До побачення там, нагорі» П'єра Леметра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *