«До рідного народу» Пантелеймон Куліш

«До рідного народу» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша

Пантелеймон Куліш – один з найвидатніших громадських діячів та письменників України XIX століття. Його твори відрізняються не лише заповзятим патріотизмом та сміливими й неупередженими поглядами на українську історію, а й глибокою мудрістю. Такою є його книга «До рідного народу» – палкий заклик до всіх українців шанувати й любити свою мову, що є безцінним скарбом для кожного народу та необхідною умовою для існування незалежної нації.

Письменник неодноразово наголошував на тому, що повстання та війни – це шлях до руйнації, тому він наголошує на відродженні національної гідності та незалежності культурними способами, зокрема просвітницькою діяльністю. В рядках цієї книги відчувається велика любов автора до свого багатостраждального народу, «соковитий» опис нашої неньки України з використанням яскравих епітетів, метафор, порівнянь.

Цей вірш є дуже злободенним і сьогодні, коли українці мають відстоювати свої національні погляди й культурні традиції, плекати свою мову та згуртуватися заради світлого майбутнього.

Всі бажаючі можуть читати онлайн цей твір на нашому сайті, що знаходиться у вільному доступі. Щоб скачати «До рідного народу» Пантелеймона Куліша, виберіть найзручніші із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Книга змін
Книга змін Андрій Юрійович Цаплієнко
Голос перепілки
Голос перепілки Марія Ткачівська

Відгуки на книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша