«До рідного народу» Пантелеймон Куліш

«До рідного народу» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
495 переглядів
495 переглядів

Про книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша

Пантелеймон Куліш – один з найвидатніших громадських діячів та письменників України XIX століття. Його твори відрізняються не лише заповзятим патріотизмом та сміливими й неупередженими поглядами на українську історію, а й глибокою мудрістю. Такою є його книга «До рідного народу» – палкий заклик до всіх українців шанувати й любити свою мову, що є безцінним скарбом для кожного народу та необхідною умовою для існування незалежної нації.

Письменник неодноразово наголошував на тому, що повстання та війни – це шлях до руйнації, тому він наголошує на відродженні національної гідності та незалежності культурними способами, зокрема просвітницькою діяльністю. В рядках цієї книги відчувається велика любов автора до свого багатостраждального народу, «соковитий» опис нашої неньки України з використанням яскравих епітетів, метафор, порівнянь.

Цей вірш є дуже злободенним і сьогодні, коли українці мають відстоювати свої національні погляди й культурні традиції, плекати свою мову та згуртуватися заради світлого майбутнього.

Всі бажаючі можуть читати онлайн цей твір на нашому сайті, що знаходиться у вільному доступі. Щоб скачати «До рідного народу» Пантелеймона Куліша, виберіть найзручніші із запропонованих форматів електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша

Рекомендації

Відгуки на книгу «До рідного народу» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *