«До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

«До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6086 переглядів
6086 переглядів

Про книгу «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

Роман “До зустрічі з тобою” – революційна книга з точки зору емоцій. Джоджо Мойєс змушує читача замислитися над невідворотністю долі та несподіваним “вибухом” кохання, що може перекреслити все минуле життя.

Головна героїня твору – звичайна дівчина Луїза Кларк. Її життя мало чим відрізняється від повсякденності кожного з нас. Вона працює в кафе та зустрічається з хлопцем. Головну героїню несе спокійна течія життя, і все її влаштовує. Та раптом цей усталений сценарій дає збій – дівчину звільняють, і на особистому фронті все більше зростає напруження. Ця “чорна смуга” зіштовхує Лу з Уіллом Трейнером – чоловіком, який кардинально змінить її життя.

У пошуках роботи Лу стає доглядальницею Уілла – після аварії молодий чоловік став інвалідом. Ця трагедія закрила від нього весь світ, відібрала у нього право насолоджуватися життям – він став замкнутим, суворим і байдужим до оточуючих. Заможні батьки хлопця вирішили взяти на роботу Луїзу, щоб вона вплинула на світогляд їхнього сина та розвіяла його депресію.

Життєрадісна дівчина наповнила життя Уілла сенсом та яскравими барвами. Спочатку їхні стосунки не клеїлися – колишній бізнесмен дуже холодно ставився до відкритої й простої дівчини, не підпускаючи її до свого серця. Проте поступово між головними героями спалахують палкі почуття – щось більше, ніж звичайне кохання.

Це – душевна підтримка, яка допомагає відродити бажання жити. Однак Джоджо Мойєс приголомшила неочікуваною кінцівкою цієї романтичної казки. Закінчивши читати онлайн книгу “До зустрічі з тобою”, розумієш, що гіркота й біль можуть підстерігати навіть там, де панує взаємне й щасливе кохання.

Незважаючи на емоційну важкість основної ідеї, роман “До зустрічі з тобою” – світла й позитивна книга. Вона “дихає” добротою та гумором, вчить робити правильний вибір та прислухатися до своїх відчуттів і почуттів. Мова авторки дуже легка та образна, велика кількість діалогів між головними героями допомагає читачеві яскраво представити їхні образи перед собою. “До зустрічі з тобою” варто скачати (безкоштовно у форматах txt, epub, rtf, fb2) й прочитати, щоб усвідомити різнобарвність життя та необхідність випробувань – в них часто закладається важлива місія та корисний досвід.

Скачати безкоштово книгу «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *