«До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс

«До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
28372 переглядів
28372 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс (анотація)

Роман “До зустрічі з тобою” – революційна книга з точки зору емоцій. Джоджо Мойєс змушує читача замислитися над невідворотністю долі та несподіваним “вибухом” кохання, що може перекреслити все минуле життя.

Головна героїня твору – звичайна дівчина Луїза Кларк. Її життя мало чим відрізняється від повсякденності кожного з нас. Вона працює в кафе та зустрічається з хлопцем. Головну героїню несе спокійна течія життя, і все її влаштовує. Та раптом цей усталений сценарій дає збій – дівчину звільняють, і на особистому фронті все більше зростає напруження. Ця “чорна смуга” зіштовхує Лу з Уіллом Трейнером – чоловіком, який кардинально змінить її життя.

У пошуках роботи Лу стає доглядальницею Уілла – після аварії молодий чоловік став інвалідом. Ця трагедія закрила від нього весь світ, відібрала у нього право насолоджуватися життям – він став замкнутим, суворим і байдужим до оточуючих. Заможні батьки хлопця вирішили взяти на роботу Луїзу, щоб вона вплинула на світогляд їхнього сина та розвіяла його депресію.

Життєрадісна дівчина наповнила життя Уілла сенсом та яскравими барвами. Спочатку їхні стосунки не клеїлися – колишній бізнесмен дуже холодно ставився до відкритої й простої дівчини, не підпускаючи її до свого серця. Проте поступово між головними героями спалахують палкі почуття – щось більше, ніж звичайне кохання.

Це – душевна підтримка, яка допомагає відродити бажання жити. Однак Джоджо Мойєс приголомшила неочікуваною кінцівкою цієї романтичної казки. Закінчивши читати онлайн книгу “До зустрічі з тобою”, розумієш, що гіркота й біль можуть підстерігати навіть там, де панує взаємне й щасливе кохання.

Незважаючи на емоційну важкість основної ідеї, роман “До зустрічі з тобою” – світла й позитивна книга. Вона “дихає” добротою та гумором, вчить робити правильний вибір та прислухатися до своїх відчуттів і почуттів. Мова авторки дуже легка та образна, велика кількість діалогів між головними героями допомагає читачеві яскраво представити їхні образи перед собою. “До зустрічі з тобою” варто скачати (безкоштовно у форматах txt, epub, rtf, fb2) й прочитати, щоб усвідомити різнобарвність життя та необхідність випробувань – в них часто закладається важлива місія та корисний досвід.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «До зустрічі з тобою. Книга 1» Джоджо Мойєс

2 відповіді до “До зустрічі з тобою. Книга 1”

  1. Таня Таня сказав:

    Книжка сповнена відмінних жартів, з нею і головною героїнею ніколи не буває скучно. Читається на одному подиху, важко віддірватись. Книга повна сміху і сліз. Цікаво і послідовно викладені події. Живі і справжі персонажі. Тепер одна з моїх улюблених!

  2. Маргарита Маргарита сказав:

    Книга «До зустрічі з тобою» подарувала мені справжній фонтан емоцій. Доля справді існує як би ми від цього не відхрещувались. Мені дуже сподобалась ця книга, тож я обов’язково залишу їй місце у своїй електронній бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *