«Доба. Сповідь молодого «бандерівця»» Антін Мухарський

«Доба. Сповідь молодого «бандерівця»» Антін Мухарський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3657 переглядів
3657 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Доба. Сповідь молодого «бандерівця»» Антіна Мухарського (анотація)

Антін Мухарський – відомий український актор, сценарист, письменник і шоумен. Його книга “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” – один з найбільш різких та скандальних творів сучасності про державність України та ідеологічну боротьбу за неї після розпаду Радянського Союзу.

Як зізнається сам автор, його праця є досить неполіткоректною та неоднозначною, тому читати її мають люди з високим рівнем культури, толерантності та усвідомленням своєї національної ідентичності. Називаючи себе бандерівцем, письменник ніби кидає виклик українській спільності, яка вважає такі заяви дещо провокаційними.

Книга “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” описує найважчий для України час – 1989 – 1993 роки, коли з витоків незалежності української держави починається перебудова світогляду кожного мислячого українця. Антін Мухарський, справжній патріот та суспільний діяч, наголошує на тому, що наступає епоха сильної України, яка буде поступово підніматися з колін і заявляти про свою духовну та історичну велич.

Автор дуже влучно описує той настрій, яким була пройнята на початку дев’яностих років минулого століття наша країна: життя за радянськими законами все ще панувало на її території, проте повітря вже було пройняте очікуванням чогось кращого з поступовим підняттям національного духу.

У книзі “Доба. Сповідь молодого “Бандерівця” яскраво показаний гострий розум і почуття гумору Мухарського – навіть таку серйозну тему він зміг розкрити з гумором та іронією. Вражає сміливість і відвертість автора в його аналізі та критиці діяльності політиків молодої України. Особливий акцент Антін робить на деяких історичних подіях, які розкривають роль України на міжнародній арені та зародження української свідомості у минулих століттях.

Якщо ви хочете побачити розкриту душу митця, його позицію на перехресті між минулим і майбутнім України та зазирнути у біографію автора, рекомендуємо скачати цю цікаву й філософську працю. Варті уваги неординарні думки автора про становлення моралі в суспільстві, баланс між суспільними та індивідуальними цінностями.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Доба. Сповідь молодого «бандерівця»» Антіна Мухарського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доба. Сповідь молодого «бандерівця»» Антіна Мухарського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *