«Добра самарянка» Джон Маррс

«Добра самарянка» Джон Маррс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2136 переглядів
2136 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Добра самарянка» Джона Маррса (анотація)

Книга «Добра самарянка» Джона Маррса познайомить вас із Лорою, жінкою, яка працює на лінії довіри. Вона виконує роботу на волонтерських засадах, але результат цієї роботи зовсім не такий, який мав би бути. Служба довіри – це те місце, куди звертаються люди, яким дуже погано емоційно і вони шукають підтримки та розради, щоб не покінчити з життям. Але від Лори допомоги у цьому чекати не варто, бо все, що вона вміє робити дійсно добре, так це доводити людей до самогубства…

У Раяна було щасливе життя, у якому були кохана дружина і їх малюк, який мав через деякий час народитись. Він з радістю чекав цього моменту, але всі плани зруйнувались, коли жінка з невідомої йому причини вирішила покінчити з собою. Та ще й тримала вона у цей момент за руку якогось іншого чоловіка. Хто він такий? Чому вона обрала для останньої хвилини свого життя саме цього незнайомця? У цих питаннях має розібратись Раян, а для цього йому потрібно знайти Лору.

Намагаючись докопатись до правди, головний герой і уявити не може, якою зловісною і страшною вона може виявитись. Крім того, він не знає, на що здатна Лора, коли вона відчуває небезпеку. Особливо, якщо врахувати, що вона звикла до безкарності своїх злочинів. За образом доброї самарянки ховається зовсім інша особистість, з якою краще нікому не знайомитись…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Добра самарянка» Джона Маррса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Добра самарянка» Джона Маррса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *