«Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» Ден Аріелі

«Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» Ден Аріелі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
447 переглядів
447 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» Дена Аріелі (анотація)

У книжці «Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» поведінковий економіст Ден Аріелі ділиться результатами експериментів і, традиційно, розповідає, якими насправді нераціональними є люди. Проте, на відміну від «Передбачуваної ірраціональності», автор відстоює думку, що така ірраціональна природа й робить нас прекрасно людяними і додає життю фарб — наприклад, наша здатність знаходити сенс у роботі, закохуватися в наші творіння та ідеї, готовність довіряти та здатність адаптуватися. Книжка також є чудовим прикладом, по-перше, мистецтва сторітелінгу, а по-друге, здатності автора пояснювати важкі та складні психологічні поняття простими словами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» Дена Аріелі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Добре бути ірраціональними. Як мислити нелогічно та отримувати несподівані переваги» Дена Аріелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *