«Добрі новини з Аральського моря» Ірена Карпа

«Добрі новини з Аральського моря» Ірена Карпа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1400 переглядів
1400 переглядів

Про книгу «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи

Якщо ви скучили за цікавими та життєвими історіями, «смачними» та насиченими до того, що не хочеться відірватися від до останньої сторінки, зверніть увагу на книгу «Добрі новини з Аральського моря». Епатажна Ірена Карпа запрошує читача до світу жіночих інтриг, секретів і амбіцій, до цілого калейдоскопу бурхливих емоцій, оповитих колоритною атмосферою Парижа.

У центрі сюжету – чотири жінки, кожна з яких має власні цілі, прагнення, страхи й переживання, життєві цінності й пріоритети. Їх об’єднує лише українське походження та Париж – саме тут, у вишуканій Франції, вони сподіваються забути про своє непросте минуле та розпочати щасливе життя з чистого аркуша. Проте якою ціною кожна з них йде до своєї мрії…

Якщо ви хочете з головою зануритися у лабіринг пригод і авантюр, комічних сцен і драматичних реалій, відчути смак вина та романтики, стати свідком еротичних сцен та навіть шокуючих вбивств, поспішайте читати онлайн книгу «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи українською мовою. Тут ви не знайдете виключно позитивних або негативних героїв – усі персонажі такі ж суперечливі, як саме життя, і, може, хтось тут впізнає себе.

Пропонуємо поціновувачам сучасної української літератури скачати книгу «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), обравши найзручніший формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Добрі новини з Аральського моря» Ірени Карпи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *