«Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніл Гейман, Террі Пратчетт

«Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніл Гейман, Террі Пратчетт

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9715 переглядів
9715 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніла Геймана , Террі Пратчетта (анотація)

Слухати аудіокнигу «Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніла Геймана та Террі Пратчетта онлайн українською мовою:

Книга «Добрі передвісники: грунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніла Геймана, Террі Пратчетта – це сучасне фентезі, у якому реальність переплітається з фантазіями і чимось вигаданим так тісно, що вже й не розбереш, що і де. Але це не страшно, бо так навіть цікавіше, а ще можна навіть повірити в існування янголів та демонів, особливо, якщо хтось розповідає про них як про істот, що живуть серед людей.

Кажуть, те, що написано у книзі пророцтв Агнеси Оглашенної, неодмінно справджується, а це означає, що й кінець світу вже десь зовсім близько (можливо, навіть наступної суботи). Якщо це дійсно так, то з неба мають «политись дощем» жаби, Атлантида – піднятись з морських глибин, а армії Добра і Зла – приготуються до нової битви. Але цим планам можуть завадити головні герої даної історії – янгол і демон.

Перший – дуже вибагливий, а другий – справжній авантюрист. Один – букініст, а другий – просто стильний красунчик (як гадаєте, хто з них хто?). А найцікавіше, що серед людей вони живуть від самого початку свого існування, і їм таке існування подобається, тож змінювати щось бажання не виникає. Але, враховуючи, що світ на місці не стоїть, та ще й Антихрист, здається, десь загубився, спокою найближчим часом чекати не варто.

Що ж, це означає, що попереду будуть пригоди і багато різних подій. Але про них краще не говорити, а проживати їх разом з героями, читаючи книжку на нашому літературному порталі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніла Геймана , Террі Пратчетта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Добрі передвісники: ґрунтовні й вичерпні пророцтва Агнеси Оглашенної, відьми» Ніла Геймана , Террі Пратчетта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *