«Добрий ангел смерті» Андрій Юрійович Курков

«Добрий ангел смерті» Андрій Юрійович Курков

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
479 переглядів
479 переглядів

Про книгу «Добрий ангел смерті» Андрія Юрійовича Куркова

Як подолати ворогів, сили і влада яких необмежені? Чим приходиться ризикувати, рятуючи не тільки власне життя, але й цінні документи? Як обдурити тих, хто сам може пошити в дурні кого завгодно? Про все це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Добрий ангел смерті» Андрія Юрійовича Куркова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Микола Сотников знайшов документи випадково. Папери потрапили до його рук під час обшуку і він не звернув уваги на цю знахідку. Однак згодом чоловік зрозумів, що саме знаходиться в його кишені.

Ці документи здатні змінити майбутнє величезної країни. В них зашифровані відповіді на питання, через які за минулих часів люди були здатні знищувати цілі сім’ї. Герой книги «Добрий ангел смерті» вирішує зберегти нотатки, проте він ще не знає, що на них полюють добре підготовлені спецпризначенці.

Микола Сотников вирішує тікати. Його погляд падає на узбережжя Каспійського моря. Він добре знайомий з цими віддаленими землями, але противники дізнаються про його плани. Вони вирушають за ним, намагаючись завадити герою.

В бігах наввипередки переможе тільки одна сторона. Яка доля чекає безстрашного мандрівника? Чи відкриє він таємницю своєму народу? Чи ризикне власним життям? Відповіді чекають на вас, просто почніть читати онлайн книгу «Добрий ангел смерті» Андрія Юрійовича Куркова українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Добрий ангел смерті» Андрія Юрійовича Куркова

Рекомендації

Відгуки на книгу «Добрий ангел смерті» Андрія Юрійовича Куркова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *