«Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осип Турянський, Віктор Петров (Домонтович)

«Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осип Турянський, Віктор Петров (Домонтович)

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3090 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Петрова (Домонтовича) (анотація)

В одній книзі зібрані два прекрасних твори – «Доктор Серафікус» та «Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Домонтовича. Про що вони? Та чи поєднані вони однією темою?

«Доктор Серафікус» – любовний роман, де головний герой відлюдник, який майже не з ким не спілкується. Одного дня спілкуючись з маленькою дівчинкою зрозумів, що дуже хоче дітей. Але є один момент, який вводить його в ступор – Він зовсім не хоче мати відношення з жінками. Як він розв’яже цю проблему? Чи зможе змінити свою думку стосовно жінок?

«Поза межами болю» – повість, яку вважають найкращою в переказі Першої світової війни, як пекла, з якого немає виходу. Справжні емоції та відчуття, які не передати словами.

Як бачите, ці твори зовсім різні, а тому й цікаво буде їх прочитати, кожен знайде щось своє. Радимо читати онлайн книгу «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Домонтовича українською мовою.

Гострі відчуття та цікаві фінали не залишать байдужим жодну людину.

Скачати книгу «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Домонтовича можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Петрова (Домонтовича) українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Петрова (Домонтовича) українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доктор Серафікус. Поза межами болю» Осипа Турянського, Віктора Петрова (Домонтовича)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *