«Доктор Сон» Стівен Кінг

«Доктор Сон» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
595 переглядів
595 переглядів

Про книгу «Доктор Сон» Стівена Кінга

Книга «Доктор Сон» – друга частина циклу «Денні Торренс», продовження легендарного роману «Сяйво». Стівен Кінг вирішив створити нову історію, проте він запрошує читачів поринути в знайому атмосферу із загадковим сяйвом, яке живить страшних монстрів та містичних чудовиськ. На цей раз помічником головного героя буде теж дитина – дванадцятирічна дівчинка Абра, що випромінює потужне сяйво. Ден розуміє: тільки він в змозі допомогти Абрі.

Пройшло більше тридцяти років після подій в готелі «Оверлук», коли батька головного героя знищили темні сили. Психологічна травма Дена та його екстрасенсорні здібності зіграли свою роль – минуле стало важким тягарем для чоловіка і не хотіло його відпускати.

Знаходячи порятунок в алкоголі, Денні поступово ставав на шлях батька, повторюючи його долю. Проте зустріч з Аброю повністю змінило його нікчемне життя, наповнивши його певним сенсом. Він твердо вирішує врятувати дівчинку від «Вампірів сяйва» – таємної організації, що живиться енергією сяйва дітей з надзвичайними можливостями. Якщо ви хочете дізнатися про подробиці цієї запеклої боротьби та про секрети, що пов’язують Дена та Абру, поспішайте скачати «Доктор Сон» Стівена Кінга.

Прихильники твору «Сяйво» отримують продовження цієї містичної історії, проте воно буде трохи іншим – більш масштабним, з іншими проблемами й переживаннями, хоча зі старими знайомими, що лякали маленького Денні тридцять років тому. Ті, хто вирішать читати онлайн роман «Доктор Сон», побачать і готель «Оверлук», і навіть Джека Торренса, батька Дена, в дещо дивному образі. Вампірські пристрасті, представлені у книзі, відрізняються оригінальністю й глибиною, а проблема алкогольної залежності розкривається з ще більшим розмахом, ніж у попередній частині серії.

Будьте готові до того, що протягом усього твору ви будете разом з головним героєм бортися з його внутрішніми демонами, адже вони не залишили його і через кілька десятків років. Але разом з цим важливо проектувати свою минуле на теперішнє і майбутнє, і в цьому Дену допоможуть нові вороги й друзі. Прихильники творчості Короля жахів знайдуть цю культову книгу у форматах fb2, txt, epub та rtf. У бібліотеці нашого сайту її можна отримати безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доктор Сон» Стівена Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *