«Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марко Лукич Кропивницький

«Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марко Лукич Кропивницький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1084 переглядів
1084 переглядів

Про книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марка Лукича Кропивницького

Пропонуємо читати онлайн книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марка Лукича Кропивницького українською мовою кожному поціновувачу безсмертної класики. Шедевр, що займає почесне місце в списку бестселерів української літератури, здивує неочікуваними сюжетними поворотами та кінцівкою, що здатна розчулити кожного читача.

Чого бажали українці в XIX столітті? Багатства, влади, джерела натхнення? Найкращим подарунком для українця того часу була свобода думок та дій. Кожен житель мріяв лише про волю для народу та країни, можливість розпоряджатись власними землями та майном, приймати рішення, не питаючи дозволу в інших.

Така проста річ, як свобода, була тоді недосяжною. Не дивлячись на велику кількість повстань та революцій, український народ зіштовхувався з режимами, що миттєво придушували в людях їх жагу до самостійності.

На фоні постійних конфліктів книга описує неймовірно чуттєву історію кохання. Відносини хлопця та дівчини, наче бурхлива гірська річка, сповнені миттєвостей щастя та розчарувань. Двоє закоханих постійно зіштовхуються з різними життєвими проблемами, часто стають учасниками конфліктів, що віддаляють їх одне від одного.

Чим закінчиться ця історія кохання? Дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марка Лукича Кропивницького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марка Лукича Кропивницького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» Марка Лукича Кропивницького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *