«Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

«Доки світло не згасне назавжди» Макс Кідрук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2009 переглядів
2009 переглядів

Про книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука

Книга «Доки світло не згасне назавжди» – науково-фантастична, соціальна драма. Сюжет здається простим, але його підґрунтя хвилює і викликає мурашки по шкірі.

В центрі сюжету – дві молоді сестри. Події розгортаються в Рівному та Тернополі. Буденне життя раптово змінюється, коли в результаті нещасного випадку гине наречений однієї з дівчат.

Радимо читати онлайн книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука українською мовою та в черговий раз пригадати про те, що треба йти по життю своїм власним шляхом, а не миритись з буденністю. А помилки не завжди потрібно виправляти, іноді з ними краще змиритися і жити далі, в новій реальності. А ще про те, що треба йти до кінця, і боротися теж до кінця.

Головна героїня Рута розуміє, що з нею відбувається щось дивне, коли вона засинає. Її сни переплітаються з реальністю, яка стає дедалі жахливішою…

Інтригуючий сюжет, хардкор та трішки містики – покваптесь скачати книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ваш вечір буде хвилюючим та цікавим!

Завантажити безкоштовно книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *