«Доля людини» Михайло Шолохов

«Доля людини» Михайло Шолохов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
874 переглядів
874 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Доля людини» Михайла Шолохова (анотація)

Розповідь «Доля людини» Михайла Шолохова заснована на реальних подіях, які відбувалися в період відновлення Радянської держави після Великої Вітчизняної війни. У творі використовується дві лінії оповідача — сам автор та Андрій Соколов. Тим самим дається можливість побачити життя яскравіше та детальніше.

Так, вона все-таки прийшла – перша післявоєнна весна, в повітрі літає запах спокою та трохи квіті. Зустріч з незнайомою людиною подарує цікаву історію життя в воєнний час. Комусь пощастило вижити, а хтось, на жаль, загинув. Радимо читати онлайн усім книгу «Доля людини» Михайла Шолохова українською мовою.

Тамуючи подих, Андрій емоційно передає свої відчуття, тим самим кожен читач може побачити та відчути справжнє життя, а не вигадану історію.

Цікаво, яка буде подальша доля людини, яка розповіла нам так багато про справжнє життя людей в період Великої Вітчизняної війни?

Скачати книгу «Доля людини» Михайла Шолохова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Доля людини» Михайла Шолохова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Доля людини» Михайла Шолохова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *