«Долина страху» Артур Конан Дойл

«Долина страху» Артур Конан Дойл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1502 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Долина страху» Артура Конана Дойля (анотація)

Книга «Долина страху» – твір за авторства відомого англійського письменника Артура Конан Дойля. Твір є частиною серії про всім відомого детектива Шерлока Голмса та його постійного супутника та товариша – доктора Ватсона.

Автор є визнаним майстром жанру детектива, хоча він ніколи, на його власний розсуд, не був головним для нього. Проте чергова історія про розслідування злочину є титульним прикладом, як потрібно писати детективи. В творі головна увага приділена не тільки розслідуванню таємничої смерті одного відомого лорда, а й протистоянню Шерлока та Моріарті.

Сюжет починається з того, що Шерлок отримує листа, де один детектив просить його допомогти з розслідуванням незрозумілої смерті пана Дугласа. Дойль майстерно закручує сюжет, вплітаючи туди персонажа Моріарті, який хоче завадити головному герою в його розслідуванні. Читати онлайн книгу «Долина страху» за авторства Артура Конан Дойля українською мовою можна, користуючись нашим електронним ресурсом.

Але коли Шерлок прибуває на місце нібито скоєного злочину, він знаходить не самого Дугласа, а мертвого вбивцю. Читач разом з героями в ході сюжету дізнається, що ж насправді трапилось, та до чого тут взагалі таємничий та підступний Моріарті.

Скачати книгу «Долина страху» Артура Конан Дойля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Долина страху» Артура Конана Дойля українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Долина страху» Артура Конана Дойля українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Долина страху» Артура Конана Дойля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *