«Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевін Кеннеді

«Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевін Кеннеді

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
743 переглядів
743 переглядів

Короткий зміст книги «Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевіна Кеннеді (анотація)

На її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і фіксувати домовленості на папері, а також тести із самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес. Незалежно від того, хочете ви попросити свого роботодавця підвищити вам зарплатню чи переконати в чомусь свою вперту дитину, ви можете навчитися корисним і дієвим навичкам ведення переговорів для досягнення бажаних результатів.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевіна Кеннеді та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевіна Кеннеді: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевіна Кеннеді і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах» Гевіна Кеннеді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *