«Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігель де Сервантес

«Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігель де Сервантес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6406 переглядів
6406 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса (анотація)

Всі ми любимо мріяти, іноді ми уявляємо себе в образах минулого століття, а іноді наші мрії приводять нас до незабутніх пригод. Так і в книзі Мігеля де Сервантеса «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» головний герой має великі амбіції. Роман поділений на дві частини – різниця в написанні цілих десять років. Тому перша частина стала легкою та гумористичною, а друга вже більш філософською, яка розкриє характер персонажа.

Алонсо Кіхано, перечитавши багато лицарських романів: вирішує відправитись на пошуки пригод, взявши з собою вірного броненосця Санчо Панса. Радимо читати онлайн усім книгу «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса українською мовою.

Звичайно, думки в голові «лицаря» була благородними, але на жаль реальність та уявний світ не відтворилися не на один відсоток. Цей роман точно не дасть вам нудьгувати.

Cкачати книгу «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)» Мігеля де Сервантеса

Одна відповідь до “Дон Кіхот (Премудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі)”

  1. Іванка Іванка сказав:

    В книзі Дон Кіхот мене зістріло незвичне поєднання гумору та філософських роздумів, можливо саме це й так притягує увагу та не дає занудьгувати. Я ніби опинилась у минулому столітті, тепер точно їм не заздрю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *