«Дон Жуан» Жан Батист Мольєр

«Дон Жуан» Жан Батист Мольєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1049 переглядів
1049 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дон Жуан» Жана Батиста Мольєра (анотація)

Книга «Дон Жуан» Мольєра, яку було написано у 1665 році, містить у собі комедійну п’єсу, яку публіка вперше побачила того ж року, коли автор її створив. Відбулось це після того, як інший твір Мольєра заборонили показувати зі сцени роком раніше. Французькому письменнику це не завадило займатись творчістю і далі, і він ще й вирішив показати суспільству, що не боїться таких заборон.

Історії про розпусника Дон Жуана у рідній країні автора були відомі багатьом, і вони користувались популярністю, от і вирішив Мольєр створити про нього сучасну (на свій час) п’єсу, показуючи у ній все у комічному вигляді. Цікаво, що зі сцени цю історію показували лише 15 разів, а потім письменник, переживаючи, щоб не було нового скандалу, зняв постановку з показу, і за його життя виставу більше не ставили.

У центрі сюжету знаходиться дворянин, який жити не може без жінок. Йому постійно потрібно здобувати нові перемоги на любовному фронті, і не зупиняє той факт, що своїми діями він може розбивати жіночі серця. І хоч у головного героя чимало недоліків, є у нього й хороші якості. Наприклад, чесність і сміливість, щоправда, проявляються вони не у ставленні до прекрасних дам.

Жіноча краса – ось що манить і полонить Дон Жуана. Щойно він зустрічає чергову красуню, як уже готовий з нею одружитись. Але потім на горизонті з’являється інша, і про попередню обраницю герой забуває. Та колись за це все йому доведеться заплатити…

Слухати аудіокнигу «Дон Жуан» Мольєра онлайн українською безкоштовно:


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дон Жуан» Жана Батиста Мольєра українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дон Жуан» Жана Батиста Мольєра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *