«Дон Жуан» Пантелеймон Куліш

«Дон Жуан» Пантелеймон Куліш

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1577 переглядів

Короткий зміст книги «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша (анотація)

Пантелеймон Куліш був надзвичайно талановитим поетом, прозаїком, фольклористом, історіографом XIX століття. Проте він також залишив помітний слід у перекладацькій діяльності. Талановитий письменник писав українською та російською мовами, перекладав твори Байрона, Гьоте, Гейне та інших видатних європейців.

Куліш вважав, що українці тільки тоді зможуть стати однією з найрозвиненіших націй, коли засвоять творчі здобутки загальної культури інших народів. Книга «Дон Жуан» – візитна картка перекладача Куліша. Вона є переспівом легендарного твору, що став класикою світової культури.

Історія про Дон Жуана англійського письменника Байрона увійшла до золотого фонду світової літератури. Легковажний юнак мандрує світом та проходить через різноманітні пригоди та випробування, розв’язує моральні дилеми та не забуває знайомитися з дівчатами, без яких не уявляє свого життя. Отриманий соціальний та моральний досвід здійснює справжню революцію в його поглядах і переконаннях. Кінцівка цієї гостросюжетної історії дуже яскрава та несподівана.

Пантелеймону Кулішу вдалося майстерно передати настрій та атмосферу книги, всі тонкощі сюжетної лінії. Крім цього, в перекладеній поемі «Дон Жуан» відчувається самобутній стиль автора з іронічною манерою розповіді, наближеної до стилістики Івана Котляревського. Велична й багата мова дозволяє насолоджуватися кожним рядком, відправляючи читача в XIX століття.

Починаючи читати онлайн цю книгу, одразу помічає уважність автора до яскравого й витонченого опису образу головного героя та його оточення. Життєвий шлях Дон Жуана, починаючи з його дитячих років, показаний з якимись легковажно-авантюрними нотками, як і його подальше життя. Цікаво спостерігати за несподіваними сюжетними поворотами твору та бурхливими хвилями життєвої подорожі Дон Жуана, його подоланням різноманітних перешкод на шляху до ілюзорного щастя.

Всі бажаючі можуть скачати «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf. Користувачам нашого сайту всі матеріали надаються безкоштовно та без реєстрації.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дон Жуан» Пантелеймона Куліша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *