«Донька від колишнього чоловіка» Міла Мур

«Донька від колишнього чоловіка» Міла Мур

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
868 переглядів
868 переглядів

Короткий зміст книги «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур (анотація)

— Так не терпиться мене позбутися, Кіро? — прямий погляд Руслана мене бентежить і дратує одночасно.

— Я не буду приховувати, що твоя поява вибила мене з колії, — кажу, як є. — Ти обіцяв не повертатися, і, чесно кажучи, я думала, що дотримаєш слова.

— Я не планував повертатись, але плани змінилися. Я теж не знав, що ти працюєш тут.

— А якби знав, не купував би цей ресторан?

— Чому ж? Так значно цікавіше, — усміхається і ховає руки в кишені штанів. — Я думав, що за ці роки ти досягла чогось. Такою амбітною була. Мріяла багато. Але зараз ти тут, звичайний адміністратор. Виходить, не знайшла собі багатого покровителя?

— А я його і не шукала, — ціджу.

— Та невже? Чому ж тоді мене зрадила?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Донька від колишнього чоловіка» Міли Мур

Одна відповідь до “Донька від колишнього чоловіка”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Гарна книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *