«Донька заклятого ворога» Аля Морейно

«Донька заклятого ворога» Аля Морейно

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
524 переглядів
524 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Донька заклятого ворога» Алі Морейно (анотація)

– Вау! Дочка самого Мезецького прийшла просити мене про допомогу. Що це? Доля? Злий рок? Чи мій шанс розплатитися з твоєю родиною?
Він вимовляє це з помітним задоволенням.

– Перепрошую, я піду, – підхоплююся зі стільця. – Вибачте, я не здогадувалася, що це ви… Мені вас рекомендували… – бурмочу і задкую до виходу.

– Стояти! – командує адвокат, і я завмираю. – Хіба тебе не попередили, що безоплатно я допомагаю тільки жінкам, які потрапили в біду і не мають чим платити? А з таких, як ти, я беру подвійний тариф і не гарантую результату!

Дивлюся на підлогу. Нижче опустити очі неможливо. Ймовірно, з іншими жінками він був делікатним і стриманим. Їм він допоміг, але не мені. Будь-кому, тільки не мені.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Донька заклятого ворога» Алі Морейно українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Донька заклятого ворога» Алі Морейно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *