«Донька залізного дракона» Майкл Свонвік

«Донька залізного дракона» Майкл Свонвік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
748 переглядів
748 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Донька залізного дракона» Майкла Свонвіка (анотація)

Книга «Донька залізного дракона» Майкла Свонвіка перенесе вас у фентезійний світ, де є такі ж країни і міста, де існують мегаполіси, де життя розвивається за звичними законами, але мешкають у ньому зовсім інші істоти. Це механічні дракони, яких створюють на спеціальних заводах. Для чого вони потрібні? Щоб вести війни, які постійно відбуваються на теренах планети.

У цих залізних істот також є інтелект, але єдине, що вони можуть робити – вбивати і руйнувати те, що бачать, і долати ворога. Їх розум холодний, а дії підступні, але бути повністю самостійними і автономними вони не можуть. Залізним драконам потрібні люди, які будуть ними керувати – пілоти. Але це теж не ті люди, до яких усі звикли, а тільки напівкровки, які здатні стати «парою» для своїх «залізяк».

Без пілота дракон не зможе піднятись у повітря і виконати бодай одну свою місію по знищенню чогось чи когось. А тих, хто вже вийшов з ладу і більше не може виконувати роботу, кидають на металобрухт. Цікаво, що станеться, якщо один такий «списаний» дракон не погодиться помирати серед куп металу і забажає помститись тим, хто позбавив його життя будь-якого сенсу?

Що буде, якщо знайдеться дівчина, яка погодиться стати його пілотом, бо вона так само втратила своє життя і його сенс, коли її перемістили у реальність, до якої вона не була готова? Кожен з героїв має свої причини, щоб гніватись на світ, у якому живе, а гнів –це потужна енергія, яка обов’язково має знайти для себе вихід…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Донька залізного дракона» Майкла Свонвіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Донька залізного дракона» Майкла Свонвіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *