«Дорога й ластівка» Микола Хвильовий

«Дорога й ластівка» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
812 переглядів
812 переглядів

Про книгу «Дорога й ластівка» Миколи Хвильового

Книга «Дорога й ластівка» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір, який побачив світ в 1927 році, піднімає дуже багато буттєвих проблем: зміст та мета життя, особиста та творча свобода, а також життя та смерть.

«Дорога й ластівка» являє собою невелику імпресіоністичну новелу, яка поєднує в собі різні за контрастністю епізоди та має метафоричне значення: в кімнату залітає ластівочка, вдаряється у світильник та помирає. Далі в покої заходить оповідач та викидає мертву пташку в помийну яму, в якій риються безпритульні собаки.

Сюжет вражає поєднанням романтичності з реальністю життя. У творі прослідковується відчуження людини від жорстокого та абсурдного світу, який прагне зламати в ній все людське та перетворити на безвольну машину. В центрі сюжету стоїть людина — український інтелігент, який зіткнувся з трагічними обставинами життя в післяреволюційний період.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Дорога й ластівка» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути весь абсурд, який коївся в тогочасному суспільстві, зрозуміти те, що значила людина та її мрії в тодішню пору.

Скачати книгу «Дорога й ластівка» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Дорога й ластівка» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дорога й ластівка» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *