«Дорога опівдні» Марія Кривенко

«Дорога опівдні» Марія Кривенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
253 переглядів
253 переглядів

Про книгу «Дорога опівдні» Марії Кривенко

Книга «Дорога опівдні» – це драматична дилогія, що частково має автобіографічний характер. Як зізнається сама Марія Кривенко, ці два романи написані «кров’ю», вимучені надто відвертими емоціями, що не залишать байдужими навіть найприскіпливіших читачів.

У цій збірці творів знайшли відображення сімейні конфлікти й непорозуміння, а також заборонене й гріховне кохання, з силою якого не можна було нічого вдіяти. Ключова ідея книги – неймовірні жіночі долі, в яких важко розставити акценти зі знаками «плюс» та «мінус», а також суперечливі судження авторки про моральні питання сьогодення.

Перший роман збірника – «Тінь» – розповідає про нелегкі стосунки між двома сестрами, кожна з яких підсвідомо дотримувалася певних архетипів – «мамина дочка» і «татова донька». Цей умовний розподіл провокував безліч конфліктів і створював все глухішу стіну між рідними людьми. І, звичайно, єдиним мудрим суддею виявився саме час, адже через образи, бурхливі емоції та агресію неможливо було помітити істинні прагнення, справжні почуття та скинути маски, які було одягнено для власної зручності та удаваної впевненості.

Ця історія продовжилася романом-реконструкцією «Дорога опівдні», що являє собою сповідь жінки, яка розповідає про найстрашніший гріх – кохання священика. Письменниця яскраво показує страждання головної героїні книги через необхідність дотримуватися суспільних норм навіть всупереч власним почуттям. Яка доля спіткає жінку, що вирішила відстоювати своє щастя, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей вражаючий роман.

Особливістю творів з дилогії «Дорога опівдні» є атмосферне зображення Львова – це стародавнє місто виступає окремим персонажем, огортаючи своїм колоритом усіх героїв та надаючи творам особливої витонченості. Якщо ви хочете зануритися в прекрасний та одночасне драматичний світ бурхливої пристрасті, філософських міркувань, звуків і запахів міста Лева, радимо скачати «Дорога опівдні» Марії Кривенко.

Цей твір чекає на своїх читачів у нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали, які ви знайдете на нашому сайті, ви можете отримати безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дорога опівдні» Марії Кривенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *