«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2425 переглядів
2425 переглядів

Про книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Що краще – ризикнути життям заради волі, чи прожити відведений строк у неволі та приниженні? Втекти у невідомість, плекаючи мрію про свободу, або залишитись вдома у нужді та стражданнях? Вибір у кожного свій.
Двоє закоханих відчайдух наважуються втекти від кріпацтва. Їх чекає важка дорога. А попереду – невідомість…

Книга «Дорогою ціною» про ганебний період царської Росії – кріпацтво. Описувані події відбуваються на українських землях в 30-х роках 19 століття.

Читати онлайн книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою сподобається всім любителям класики та коротких оповідань.

Соломія – дружина іншого, яка кохає Остапа. Вони обоє – кріпаки. Життя в селі під керівництвом пана стає все нестерпніше. Остап занадто вільно та агресивно себе поводить, чим викликає незадоволення пана. Тому молодий чоловік вирішує утекти на південь, на вільні землі. Його кохана вирушає слідом за ним…

Двоє людей об’єднались, тому що разом легше виживати. Вони залежать один від одного. А що далі? Яка доля чекає на них?

Ви можете скачати книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже повчальне і сповнене переживаннями оповідання. В порівнянні з тим, як жили наші пращури, сучасні проблеми людей здаються не такими вже і значними.

Цитати з книги «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Що не кажіть, а він живий, той вітер.

Ідеш день – чия земля ? Калитчина !.. Ідеш два – чия земля ? Калитчина !.. Ідеш три – чия земля ? Калитчина !.. Диханіє спирає…

Завантажити безкоштовно книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *