«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

«Дорогою ціною» Михайло Коцюбинський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5029 переглядів
5029 переглядів

Короткий зміст книги «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського (анотація)

Що краще – ризикнути життям заради волі, чи прожити відведений строк у неволі та приниженні? Втекти у невідомість, плекаючи мрію про свободу, або залишитись вдома у нужді та стражданнях? Вибір у кожного свій.
Двоє закоханих відчайдух наважуються втекти від кріпацтва. Їх чекає важка дорога. А попереду – невідомість…

Книга «Дорогою ціною» про ганебний період царської Росії – кріпацтво. Описувані події відбуваються на українських землях в 30-х роках 19 століття.

Читати онлайн книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою сподобається всім любителям класики та коротких оповідань.

Соломія – дружина іншого, яка кохає Остапа. Вони обоє – кріпаки. Життя в селі під керівництвом пана стає все нестерпніше. Остап занадто вільно та агресивно себе поводить, чим викликає незадоволення пана. Тому молодий чоловік вирішує утекти на південь, на вільні землі. Його кохана вирушає слідом за ним…

Двоє людей об’єднались, тому що разом легше виживати. Вони залежать один від одного. А що далі? Яка доля чекає на них?

Ви можете скачати книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже повчальне і сповнене переживаннями оповідання. В порівнянні з тим, як жили наші пращури, сучасні проблеми людей здаються не такими вже і значними.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Що не кажіть, а він живий, той вітер.

Ідеш день – чия земля ? Калитчина !.. Ідеш два – чия земля ? Калитчина !.. Ідеш три – чия земля ? Калитчина !.. Диханіє спирає…

Скачати безкоштово книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дорогою ціною» Михайла Коцюбинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *