«Дорослі дівчата» Каріна Армлос

«Дорослі дівчата» Каріна Армлос

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
619 переглядів
619 переглядів

Короткий зміст книги «Дорослі дівчата» Каріни Армлос (анотація)

Книга «Дорослі дівчата» від письменниці Каріни Армлос розповідає про трьох сестер, яким доводиться знову зібратись під одним дахом, щоб зробити спільну справу. Їх мати померла, але у спадок залишила будинок, який потрібно привести до ладу, щоб можна було, наприклад, продати, а гроші потім між собою порівну розділити. Через це героїні і приїжджають одного дня у дім, де минуло їх дитинство.

Коли ви будете читати онлайн книгу «Дорослі дівчата» Каріни Армлос українською мовою, то дізнаєтесь, чому між сестрами не надто близькі стосунки. Так, мама у них була одна, а от з татами інша ситуація.

Жінка народжувала доньок від різних чоловіків, тому біологічно сестрами вони були лише частково. У кожної з дівчат свій характер (непростий) і нелегка доля. Ця вимушена зустріч пробудила в них образи, які, здавалось, давно лишились у минулому, і змусила пригадати запитання, на які досі не знайшлись відповіді, бо ніхто їх не озвучував.

У такій напруженій атмосфері героїні займались прибиранням у будинку. І в процесі вони випадково знайшли особистий щоденник, який належав їх мамі. Те, що вони у ньому прочитають, може назавжди змінити їх уявлення як про маму, так і про них самих. Щоб дізнатись, які таємниці відкриються героїням, варто скачати книгу «Дорослі дівчата» Каріни Армлос українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і зануритись у читання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Дорослі дівчата» Каріни Армлос та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Дорослі дівчата» Каріни Армлос: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Дорослі дівчата» Каріни Армлос і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дорослі дівчата» Каріни Армлос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *