«Дощило птахами» Жослін Сосьє

«Дощило птахами» Жослін Сосьє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє

Книга «Дощило птахами» – досить оригінальна і несподівана, і її загадки розпочинаються вже з назви. Але за таким вишуканим підзаголовком криється страшна трагедія – Жослін Сосьє розповідає про так звані Великі Пожоги, що знищили багато людей і поселень на початку минулого століття.

На інформацію про цю катастрофу полює головна героїня – жінка-фотограф. Шукаючи свідків тих жахливих подій, яким дивом вдалося вижити, вона потрапляє до дивного хутору, що розташувався серед лісу. Але найголовніший свідок, до якого вона поспішала – Тед Бойчук – раптово помер перед її прибуттям.

Роман «Дощило птахами» – це історія про особливе світосприйняття, психологію врятованих і одночасно загублених людей, які багато років існували у власному світі. Головна героїня розповість вражаючу історію про героїчні вчинки Теда, його життєвий шлях, сповнений пригод, поневірянь і випробувань, драму особистого життя.

Яскравим фоном у цій історії виступає природа – саме їй вирішили довіритися ті, хто вцілів після пожеж. Якщо ви вирішите читати онлайн цей інтригуючий твір, ви дізнаєтеся багато дивних фактів про особливе поселення, де мешкають люди з дивними іменами, які надто багато знають, щоб жити у звичайній спільноті.

Книга має не лише цікавий нелінійний сюжет з відсилками до минулого, а й барвисту мову з діалектизмами, що допомагає глибше пройнятися тим оточенням, буквально розчинитися вописаній атмосфері. Письменниця зачіпає багато важливих філософських питань, пов’язаних з пошуком правди, сутністю щастя, важливістю кохання та перемогою навіть після поразки. Що б не трапилося, людина має підніматися й прямувати далі. Через це пройшов Тед, а тепер це належить зробити головній героїні…

Якщо ви шукаєте пронизуючу історію з кількома сюжетними лініями, що переплітаються в дивному візерунку, радимо скачати «Дощило птахами» Жослін Сосьє. Цей роман доводить: можна втекти від усіляких негараздів, але від себе нікуди не подітися. І тоді треба навчитися особливій життєвій мудрості.

Недаремно цей глибокий твір отримав кілька літературних відзнак. Ми надаємо можливість усім бажаючим обрати будь-який з наступних форматів для скачування книги – fb2, txt, epub або rtf. Усі матеріали ми пропонуємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Коханці юстиції
Коханці юстиції Юрій Андрухович
Шопенгауер як ліки
Шопенгауер як ліки Ірвін Ялом
Стріляй, як дівчисько
Стріляй, як дівчисько Мері Дженнінґз Геґар
Від гвинта
Від гвинта Геннадій Евгеньович Ангелов

Відгуки на книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє