«Дощило птахами» Жослін Сосьє

«Дощило птахами» Жослін Сосьє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
680 переглядів
680 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Дощило птахами» Жослін Сосьє (анотація)

Книга «Дощило птахами» – досить оригінальна і несподівана, і її загадки розпочинаються вже з назви. Але за таким вишуканим підзаголовком криється страшна трагедія – Жослін Сосьє розповідає про так звані Великі Пожоги, що знищили багато людей і поселень на початку минулого століття.

На інформацію про цю катастрофу полює головна героїня – жінка-фотограф. Шукаючи свідків тих жахливих подій, яким дивом вдалося вижити, вона потрапляє до дивного хутору, що розташувався серед лісу. Але найголовніший свідок, до якого вона поспішала – Тед Бойчук – раптово помер перед її прибуттям.

Роман «Дощило птахами» – це історія про особливе світосприйняття, психологію врятованих і одночасно загублених людей, які багато років існували у власному світі. Головна героїня розповість вражаючу історію про героїчні вчинки Теда, його життєвий шлях, сповнений пригод, поневірянь і випробувань, драму особистого життя.

Яскравим фоном у цій історії виступає природа – саме їй вирішили довіритися ті, хто вцілів після пожеж. Якщо ви вирішите читати онлайн цей інтригуючий твір, ви дізнаєтеся багато дивних фактів про особливе поселення, де мешкають люди з дивними іменами, які надто багато знають, щоб жити у звичайній спільноті.

Книга має не лише цікавий нелінійний сюжет з відсилками до минулого, а й барвисту мову з діалектизмами, що допомагає глибше пройнятися тим оточенням, буквально розчинитися вописаній атмосфері. Письменниця зачіпає багато важливих філософських питань, пов’язаних з пошуком правди, сутністю щастя, важливістю кохання та перемогою навіть після поразки. Що б не трапилося, людина має підніматися й прямувати далі. Через це пройшов Тед, а тепер це належить зробити головній героїні…

Якщо ви шукаєте пронизуючу історію з кількома сюжетними лініями, що переплітаються в дивному візерунку, радимо скачати «Дощило птахами» Жослін Сосьє. Цей роман доводить: можна втекти від усіляких негараздів, але від себе нікуди не подітися. І тоді треба навчитися особливій життєвій мудрості.

Недаремно цей глибокий твір отримав кілька літературних відзнак. Ми надаємо можливість усім бажаючим обрати будь-який з наступних форматів для скачування книги – fb2, txt, epub або rtf. Усі матеріали ми пропонуємо безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *