«Дощило птахами» Жослін Сосьє

«Дощило птахами» Жослін Сосьє

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
292 переглядів
292 переглядів

Про книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє

Книга «Дощило птахами» – досить оригінальна і несподівана, і її загадки розпочинаються вже з назви. Але за таким вишуканим підзаголовком криється страшна трагедія – Жослін Сосьє розповідає про так звані Великі Пожоги, що знищили багато людей і поселень на початку минулого століття.

На інформацію про цю катастрофу полює головна героїня – жінка-фотограф. Шукаючи свідків тих жахливих подій, яким дивом вдалося вижити, вона потрапляє до дивного хутору, що розташувався серед лісу. Але найголовніший свідок, до якого вона поспішала – Тед Бойчук – раптово помер перед її прибуттям.

Роман «Дощило птахами» – це історія про особливе світосприйняття, психологію врятованих і одночасно загублених людей, які багато років існували у власному світі. Головна героїня розповість вражаючу історію про героїчні вчинки Теда, його життєвий шлях, сповнений пригод, поневірянь і випробувань, драму особистого життя.

Яскравим фоном у цій історії виступає природа – саме їй вирішили довіритися ті, хто вцілів після пожеж. Якщо ви вирішите читати онлайн цей інтригуючий твір, ви дізнаєтеся багато дивних фактів про особливе поселення, де мешкають люди з дивними іменами, які надто багато знають, щоб жити у звичайній спільноті.

Книга має не лише цікавий нелінійний сюжет з відсилками до минулого, а й барвисту мову з діалектизмами, що допомагає глибше пройнятися тим оточенням, буквально розчинитися вописаній атмосфері. Письменниця зачіпає багато важливих філософських питань, пов’язаних з пошуком правди, сутністю щастя, важливістю кохання та перемогою навіть після поразки. Що б не трапилося, людина має підніматися й прямувати далі. Через це пройшов Тед, а тепер це належить зробити головній героїні…

Якщо ви шукаєте пронизуючу історію з кількома сюжетними лініями, що переплітаються в дивному візерунку, радимо скачати «Дощило птахами» Жослін Сосьє. Цей роман доводить: можна втекти від усіляких негараздів, але від себе нікуди не подітися. І тоді треба навчитися особливій життєвій мудрості.

Недаремно цей глибокий твір отримав кілька літературних відзнак. Ми надаємо можливість усім бажаючим обрати будь-який з наступних форматів для скачування книги – fb2, txt, epub або rtf. Усі матеріали ми пропонуємо безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Дощило птахами» Жослін Сосьє

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *